בלוג
/
6 באוגוסט 2017

פרגולות אלומיניום – חידוש מרענן

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

פעם, עד לפני כמה שנים, שלטו פרגולות העץ בנוף הישראלי. חצרות הבתים ומרפסות השמש זכו לפינות מוצלות ונעימות עם חומר הגלם היוקרתי, אבל היו להן גם כמה חסרונות בולטים. החיסרון העיקרי של פרגולת העץ היה מאז ומעולם התחזוקה המורכבת, וכך נדרשנו לשמן ולצפות את החומר מפעם לפעם כדי להגן עליו מפני נזקי השמש והגשמים. אלא שבשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי מרענן. פרגולות אלומיניום תופסות את מקומן של הפרגולות הקלאסיות, ולא רק שהן נוחות יותר לתחזוקה, הן גם מציעות פתרון יצירתי ומרשים למדי.

 

פרגולות אלומיניום בשלל צבעים

הסיבה העיקרית לכך שפרגולות אלומיניום הן פתרון יצירתי ומקורי יותר, היא שהן מציעות לנו מגוון עשיר של אפשרויות. כך אנחנו יכולים לצבוע את הפרגולה בכל צבע שעולה על רוחנו, וליהנות מחצר מיוחדת במינה. זוהי נקודה חשובה מאוד, ולצדה ראוי להזכיר שמדובר גם בחומר חזק ועמיד מאוד. בזכות הפרט הזה אנחנו חוסכים מעצמנו זמן יקר ולא מעט עלויות. זאת משום שהתקנת פרגולות אלומיניום מאפשרת לנו ליהנות מהפינה המוצלת והנעימה בלי לחשוש מפני חלודה, סדקים ונזקים אחרים שנגרמים לחומרי גלם רבים בשל השמש הלוהטת או הגשם החזק שמבקר מדי חורף.

 

פרגולות אלומיניום – הפתרון הגמיש

פתרונות הצללה רבים הם קבועים ויציבים, כך שאין להם הרבה שליטה עליהם. פרגולות אלומיניום פותרות את הבעיה הזו בדרך טובה ופשוטה. כך ניתן להתקין פרגולות אלומיניום עם טכנולוגיה מתקדמת, כזו שמאפשרת לנו לפתוח את הפרגולה ולשלוט בשטח שתכסה. הגג יכול להיבנות בשילוב עם רעפים או יריעות PVC ואת השליטה ניתן להשיג באמצעות ידית ייחודית ממרכז הפרגולה או מאחד הצדדים שלה. עם מנגנון חשמלי כל החלופות נעשות לפתע קלות במיוחד. אם תרצו תוכלו להתקין בה גם נורות לד שיפיצו אור נעים ורך בשעות החשיכה.

 

פרגולות אלומיניום לדירות ולבתי עסק

השימוש בפרגולות אלומיניום נעשה נפוץ יותר ויותר, והיום מותקנת הפרגולה גם בדירות פרטיות וגם בבתי עסק. למשל, מסעדות שמעוניינות להציע מרפסת פתוחה בקיץ אבל גם מחסה נוח מפני הגשם בחורף מתקינות לא פעם פרגולות אלומיניום בהן ניתן לשלוט טוב יותר. במקרים רבים זהו אף מבנה ארעי שניתן להוציא לחלוטין בימי הקיץ, כשהשולחנות מוצאים אל הרחוב המואר תחת השמש. אין ספק שהאפשרויות לפניכם רבות ומגוונות, ובין שלל פתרונות ההצללה, פרגולות אלומיניום הן מבוקשות במיוחד.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

טיפים לבחירת מעקות למרפסות

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

לפני כל דבר אחר, אנחנו דואגים לבטיחות האישית של כל אחד ואחד מדיירי הבית, מהמבוגרים ביותר לצעירים ביותר. במקרה של הזאטוטים יש לנושא הזה חשיבות רבה, שכן צעד אחד מיותר או ניסיון לטפס על שולחן גבוה מדי עשוי להוביל לנפילת הילד מהמרפסת. מסיבה זו בדיוק אנחנו זקוקים להתקנת מעקות למרפסות, אבל לא תמיד בטוחים איך עושים את זה נכון, אילו חומרים גלם מתאימים למשימה ואיך נבטיח בטיחות מוגברת. התשובות לשאלות הללו בדיוק נמצאות לפניכם.

 

מעקות למרפסות – חומרי גלם אפשריים

באופן כללי אפשר להתקין היום מעקות למרפסות משלל חומרי גלם. מי שמעדיף להמשיך וליהנות מהנוף היפהפה מעבר לחלון יבחר לעיתים קרובות בזכוכית. בהיותה שקופה היא בהחלט אידאלית בהתקנת מעקות למרפסות, והיא מאפשרת לנו להמשיך ליהנות מהנוף מצד אחד, וגם ליצור תחושת מרחב רבה יותר. דרך נוספת לעצב מעקות למרפסות היא באמצעות אלומיניום או ברזל. לרוב הבחירה הטובה יותר היא בחירה באלומיניום, חומר יציב וחזק יותר, וגם חומר שמחליד הרבה פחות. מעקות למרפסות הן לא רק אמצעי בטיחות אלא פריט עיצובי שמשפיע על מראה המרפסת שלכם, ומכאן ששימוש בברזל המחליד עשוי להוביל למראה לא מאוד אסתטי בהמשך, כשהגשם יגיע. אגב, אם אתם תוהים למה עץ לא מוצע כאן הסיבה היא פשוטה. בעוד זהו חומר גלם מצוין למעקה למדרגות הפנים שלכם, בכל הקשור להתקנת מעקות למרפסות הוא הרבה פחות רצוי משום שהשמש החזקה תפגע במראה שלו באופן ניכר והשמש יזיק לו מאוד.

 

איך נקבעים מחירי מעקות למרפסות?

לאחר שזיהינו את החומרים המועדפים להתקנת מעקות למרפסות הגיע הזמן לקבל כמה החלטות. חברה המתמחה בתכנון והתקנת מעקות למרפסות תוכל לעזור לכם בשלב הזה, וכך תוכלו לדעת איך ייראה המעקה שלכם והאם הוא באמת נכון עבורכם. חשוב לזכור שמחירי מעקות למרפסות תלויים לרוב בגורמים שונים, החל מהחומר שבו תבחרו, העיצוב הייחודי והחברה המבצעת. ניסיון, מקצועיות ואמינות הם שלושה מרכיבים קריטיים, והם לרוב יעלו לכם קצת יותר. מצד שני, אם תבחרו בגורם שאיננו מקצועי או מנוסה מספיק אתם עשויים למצוא את עצמכם עם מעקות למרפסת שאין להם כל תועלת. מאחר ומדובר במרכיב קריטי שמשפיע על תחושת הבטיחות האישית שלנו, אין כל מקום לפשרות. אז תנו למחיר את המקום הראוי לו, אבל אל תקבלו החלטות רק על סמך השורה התחתונה.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

מעקות זכוכית – הפתרון הפופולארי, ובצדק

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

בשנים האחרונות זוכה הזכוכית לכבוד מלכים בכל הקשור לעיצוב הבית והמשרד. הכבוד הזה הוענק לה מאז ומעולם, שהרי ברור לכל שמדובר בחומר גלם אלגנטי שמאפשר לנו ליצור עיצובים נקיים ויוקרתיים. אלא שהיום היא נמצאת כמעט בכל מקום, וכך הפכו מעקות זכוכית לאטרקציה פופולארית במיוחד. משרדים, חנויות, דירות פרטיות ובתים צמודי קרקע, בכל אלה תוכלו למצוא מעקות זכוכית במרפסת, במדרגות החוץ או הפנים, לצד הבריכה או בתוך שטח המשרד עצמו, כדרך טובה ליצור חיץ בין פינות קטנות. איך הפכו מעקות זכוכית למבוקשים כל כך? יש כמה תשובות אפשריות.

 

היתרונות של מעקות זכוכית

הסיבה הראשונה לפופולאריות הרבה של מעקות זכוכית היא שמדובר בחומר גלם גמיש שניתן לעבד ולעצב בפשטות, מה שמבטיח לנו יד חופשית למדי בכל הקשור לעיצוב. בנוסף, מעקות זכוכית – בהשוואה למעקות מחומרים אחרים – מבטיחים לנו תחושת מרחב גדולה הרבה יותר. זאת משום שמדובר בחומר גלם שקוף שאינו חוסם את הנוף, מסתיר חלקים אחרים בבית או מכביד על העיצוב. סיבה נוספת וחשובה מאוד היא כמובן הבטיחות המוגברת שאנחנו מקבלים עם מעקות זכוכית. הם מאפשרים לנו לשהות במרפסת בביטחון או לרדת במדרגות ללא חשש, לדוגמה. אם כל זה לא מספיק, הרי שגם התחזוקה של מעקות זכוכית היא פשוטה במיוחד. הזכוכית לא צריכה שימון או ליטוש, אלא פעולת ניקוי שגרתית שאינה שונה מפעולות ניקיון אחרות בבית.

 

מעקות זכוכית וחומרי גלם נוספים

כפי שצוין, מעקות זכוכית מאפשרים לנו חופש פעולה מוגבר בכל הקשור לעיצוב הבית. חשוב לזכור שמעקה הזכוכית יכול להשתלב היטב בכל מרפסת או לצד כל גרם מדרגות, אבל זה לא אומר שהוא צריך להיות פשוט מדי. את המעקה הייחודי אפשר להעשיר עם מסגרת עץ יפהפייה או לחלופין עם מסגרת אלומיניום מעוטרת. מאחר ומראה יוקרתי ומרשים הוא חשוב לכל בית ומשרד בישראל, אפשר להבין מדובר בעלי בתים ועסקים בוחרים להתקין מעקות זכוכית הן במדרגות המובילות אל הבית או אל הקומה השנייה, והן במקומות שבהם נדרשת בטיחות מוגברת, למשל במרפסת של הקומה השנייה בבית. כדי שתבטיחו לעצמכם את הביטחון האישי הזה וכדי שתוכלו ליהנות מהעיצוב הבלתי רגיל של מעקות זכוכית, אתם רק צריכים לבחור חברה מקצועית המתמחה בתכנון ובהתקנת מעקות זכוכית. כך תשיגו את כל המטרות – בטיחות, עיצוב ותחזוקה פשוטה – וגם תדעו שזו התוצאה האיכותית והטובה ביותר.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

מעקות זכוכית למרפסת – יתרונות מרכזיים

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

היום כבר אין ספק. מעקות בטיחות הם חשובים, והצורך בהם ברור לכל. מרפסת השמש בדירתכם יכולה להיות מפנקת מאוד, מרווחת ואידאלית לאירוח ולמפגשים עם חברים, אבל היא יכולה להוות סכנה אם היא לא מוגנת כהלכה. המעקה הוא אמצעי הבטיחות הטוב ביותר, ובתכנון נכון הוא יכול להשתלב בעיצוב החלל כולו. כך, היתרון המרכזי של מעקות זכוכית למרפסת הוא שהם מציעים לנו לא רק הגנה טובה מאוד, אלא חזות מרשימה. בנוסף, הזכוכית מאפשרת לנו להמשיך ליהנות מהנוף הנפלא שלפנינו. זאת בהשוואה לחומרי גלם אחרים שעשויים להסתיר לנו את הפארק שנמצא ממש מתחת לבית, ואף להפחית את כניסת האור הטבעי אל הבית.

 

מבחר אפשרויות של מעקות זכוכית למרפסת

מעקות זכוכית למרפסת יכולים להופיע היום בשלל דגמים ועיצובים, וזוהי נקודה חשובה שכדאי לזכור כשאתם בוחרים את המעקה האידאלי עבורכם. אפשרות אחת היא להתקין מעקה נקי מאוד, של מעקות זכוכית למרפסת עם מנטים, ללא משענת או תוספת עיצובית כלשהי. אם תרצו להעשיר את המראה שלו בכל זאת תוכלו להתקין מעקה עם מאחז מעץ או עם צינורות מתכת המחברים בין הזכוכית לקרקע. לכל פתרון שבו תבחרו יתרונות משלו, וכל אחד יכול להתאים לסגנון האישי שלכם. כך או כך תוכלו להיות בטוחים שבפעם הבאה שבה תשבו לשתות קפה במרפסת, יהיה לכם פשוט ונוח להציץ החוצה וליהנות מהיופי שם בחוץ. בפשטות, בטיחות לא חייבת לבוא על חשבון האסתטיקה, ואפשר ליהנות משני העולמות גם יחד, בקלות רבה.

 

מעקות זכוכית למרפסת בגימור מושלם

מאחר וברורה לנו חשיבותם של מעקות זכוכית למרפסת, כל שנותר הוא לבחור את המעקה המתאים ביותר עבורנו. אחד הנושאים המרכזיים הוא כמובן נושא העיצוב, וישנם מעקות זכוכית למרפסת שנראים נפלא ועם גימור מושלם הם מהווים פתרון אידאלי לכל בית. בנוסף מומלץ לבחון את החברה המתכננת (והמבצעת), את ניסיונה בשטח, את המקצועיות של הצוות ואת איכות השירות שלה. רק חברה טובה ואיכותית באמת תדע לתכנן מעקות זכוכית למרפסת שישלבו באופן מושלם בין בטיחות לאסתטיקה, ולהבטיח התקנה על פי כל הכללים המחמירים ביותר. זהו הסוד הגדול שיעניק לכם ראש שקט בכל רגע נתון. בנוסף תוכלו לתכנן גם מעקות זכוכית לחדר המדרגות או לכל פינה אחרת שעבורה נדרש אמצעי הגנה חשוב כל כך, זה שמונע נפילות ומציל חיים.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

מעקות אלומיניום – אסתטיקה ובטיחות נפגשים

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

בעלי דירות רבים בישראל נהנים ממרפסת שמש פתוחה ומפנקת. הם מארחים בה חברים, זוכים לנשום אוויר צלול או לשחק עם הילדים בשטח הפתוח. אלא שלצד היתרונות הרבים של המרפסת יש לה גם חיסרון אחד משמעותי, והוא החשש מפני נפילות. מצד שני, לחיסרון הזה יש פתרון אחד פשוט מאוד, והוא התקנת מעקות אלומיניום או זכוכית. כך אפשר להבטיח הגנה מרבית לכל דיירי הבית, גם הקטנים וגם הגדולים. אם הבטיחות איננה סיבה מספקת, שהרי שמעקות אלומיניום הם גם חזקים ויציבים אבל גם מרשימים ומעוצבים להפליא. השאלה הגדולה כעת היא איך בוחרים מעקות למרפסת ומה צריך לבדוק לפני שמקבלים החלטות?

 

מעקות אלומיניום חזקים ויציבים

אם מעקות אלומיניום הם פריט בטיחות, אין ספק שהם חייבים להיות חזקים ויציבים מאוד. מעקה חזק שהותקן על פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר הוא מעקה שגם אם נישען עליו עם משקל גופנו הוא יישאר במקומו, מגן עלינו מפני נפילות. בנוסף, מאחר ומדובר בחומר גלם איכותי במיוחד, מעקות אלומיניום עמידים יותר גם בפני נזקי מזג האוויר, בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם החורף נמצא בשיאו. מסיבות אלה אנחנו בוחרים להתקין את אמצעי הבטיחות החשוב כל כך, והוא זה שמאפשר לנו לשהות בבית בבטחה, גם כשהילדים משחקים בחוץ וגם כשהאורחים מגיעים לביקור ולמפגש חברתי באוויר הפתוח.

 

מעקות אלומיניום בשלל עיצובים

המאפיין השני של חומר הגלם הנפלא הזה הוא שמדובר בחומר שקל לעצב בדיוק כפי שאנחנו רוצים. במילים אחרות, מעקות אלומיניום בטוחים הם הרבה יותר מאשר כלי הגנה. למעשה, תכנון נכון יאפשר לנו לעצב את המעקה בדיוק כפי שאנחנו רוצים ואוהבים. זהו עיצוב מודרני וחדשני, מגוון ומרשים מאוד. לרוב הוא גם משתלב באופן מדויק עם העיצוב הכללי של הבית. אם בחלקו הפנימי של המבנה קיימים מעקות נוספים, לדוגמה לאורך גרם המדרגות הפנימי, כל המעקות בחלקיו החיצוניים והפנימיים יעוצבו על פי קווים אחידים. זהו עיצוב ברמה אחרת, וכשמוסיפים לכך גם את סוגיית הבטיחות מבינים עד כמה חשוב המעקה בבית.

התקנה איכותית היא הסוד

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מעקה בטוח וחזק, מרשים ואסתטי, היא להיעזר בחברה בעלת ניסיון בתכנון, עיצוב והתקנת מעקות אלומיניום. הניסיון הזה הוא שיבטיח לנו ראש שקט הרבה יותר וגם ביטחון בעובדה שההתקנה תתבצע באופן מדויק, ללא פשרות, ללא עיגולי פינות ומתוך דאגה לבטיחות האישית שלנו ושל בני המשפחה שלנו.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

הסיבה לפופולריות הרבה של מעקות אלומיניום למרפסות

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

יותר ויותר אנשים מתקינים היום מעקות אלומיניום למרפסות. בין שלל חומרי הגלם שקיימים בחוץ, האלומיניום בהחלט זוכה למקום של כבוד. אין ספק שהוא מציע לנו שילוב נפלא ומבורך בין אסתטיקה ובטיחות, אבל גם לא סיבה מספקת לכך שמעקות אלה הם המבוקשים ביותר. אז למה בכל זאת מעקות אלומיניום למרפסות הם הבחירה האולטימטיבית, ומה כדאי לזכור לפני שאתם מתקינים מעקה גם במרפסת שלכם?

 

מעקות אלומיניום למרפסות הם חזקים ויציבים

אחד היתרונות המשמעותיים של מעקות אלומיניום למרפסות הוא יתרון החוזק. באופן כללי מעקה בטיחות הוא קריטי, והוא זה שיגן עלינו ועל הילדים מפני נפילה מגובה רב. מעקות זכוכית ישיגו את המטרה גם הם, אבל אין ספק שהתקנת מעקות אלומיניום למרפסות היא מהלך חיוני שיעזור לנו להרגיש בטוחים הרבה יותר. גם אם נישען על המעקה עם משקל גופנו הוא יישאר איתן, וכך הוא יחסום נפילת חפצים למרפסות השכנים אבל הרבה יותר חשוב מכך – הוא ימנע נפילת בני אדם, נפילה שעשויה להסב נזקים פיזיים לא מבוטלים. במקרה הטוב.

 

מעקות אלומיניום למרפסות מחזיקות לאורך שנים

מאחר והתקנת מעקות אלומיניום למרפסות מחייבת דיוק בדיוק כפי שנדרש שימוש בחומרים איכותיים בלבד, אין ספק שמדובר בתהליך יקר למדי. עם זאת, מעקות אלומיניום למרפסות מציעים בשלב הזה את היתרון הגדול ביותר שלהם: עמידות גם בפני מזג האוויר. חומר הגלם הזה חזק כל כך שיהיה קשה מאוד לשבור אותו, וגם השמש החזקה לא תפגע במראה הייחודי שלו. אם אתם תוהים מה יקרה כשהגשם יגיע לביקור אתם יכולים להיות רגועים. האלומיניום לא צפוי להחליד.

 

תחזוקה פשוטה של מעקות אלומיניום למרפסת

אם אתם מחפשים עוד כמה יתרונות לפני שתשתכנעו בחשיבות האדירה של מעקות אלומיניום למרפסת, התחזוקה הנוחה נמצאת אי שם בראש הרשימה. בעוד מעקה עץ עלול להיסדק ומעקה ברזל עשוי להחליד, מעקות אלומיניום למרפסות מחזיקים מעמד ולכן גם לא דורשים יחס מיוחד. זוהי מתכת חזקה כל כך, יפה כל כך ויציבה באופן בלתי רגיל, שאפשר להבין למה אלומיניום משמש אותנו למעקה המרפסת וחדר המדרגות בעת ובעונה אחת.

 

מעקות אלומיניום למרפסת הם פשוט יפים

לבסוף, אם חשובה לכם האסתטיקה, מעקות אלומיניום למרפסת ישיגו גם את המטרה הזו. למעשה מדובר בחומר כל כך איכותי וטוב, שהוא משמש אותנו לעיצוב מעקות פנים בחדרי מדרגות, למשל. אסתטיקה ובטיחות בהחלט משתלבים יחד, וזו הדרך המופלאה לעשות זאת.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

כך הפך מעקה זכוכית לבחירה הפופולארית

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

בתים רבים בישראל כבר גילו את היופי והייחודיות של מעקה הזכוכית. מעקה זכוכית היה נפוץ מאז ומעולם בחנויות ובמשרדים, בעיקר בזכות המראה היוקרתי שהוא מכניס לכל חלל שבו הוא ממוקם. האלגנטיות והתחושה הנקייה כל כך הפכו אותו למבוקש גם בקרב בעלי בתים ודירות שמחפשים פתרון בטיחותי למרפסת השמש, למדרגות הפנים או לחצר. גם היכולת שלנו לבחור בדיוק את הדגם המועדף עלינו ולשלב מעקה זכוכית עם חומרי גלם אחרים כמו אץ ואלומיניום, היא זו שעושה את ההבדל.

מעקה זכוכית – הפתרון האלגנטי והגמיש

אחד היתרונות המרכזיים של מעקה זכוכית הוא יתרון הגמישות. השימוש בזכוכית הנקייה מאפשר לנו לבחור היכן להציב אותה, וכך היא יכולה לשמש גם כחיץ בין אזורים שונים בחצר בלי לפגוע בתחושת המרחב הנחשקת. למשל, בגינות בהן מוצבת בריכה ניתן להתקין מעקה זכוכית מרהיב ביופיו שימנע מהזאטוטים את היכולת להתקרב למים ולהסתכן בנפילה אליהם. זאת מבלי לסגור את החצר ולהפוך אותה לצפופה. בבתים שבהם שני מפלסים ניתן להציב מעקה זכוכית שימנע את הנפילה מהקומה העליונה אל התחתונה, ועדיין להכניס אור טבעי שימלא את כל חלקי הבית.

מעקה זכוכית למדרגות הפנים ולמרפסת

לצד החשיבות הרבה שיש למעקה זכוכית בחצר הבית, הוא מספק לנו יתרונות רבים גם בתוך הבית ובדירות שאינן צמודות לקרקע. מדרגות הפנים של הבית יכולות לזכות למתיחת פנים נפלאה עם מעקה זכוכית, וכך נוכל ליהנות מתחושת בטיחות מוגברת תוך שהדירה נראית עדיין פתוחה ומרווחת מאוד. זוהי גם דרך נהדרת להתגבר על אחד האתגרים העיקריים שנלווים לתכנון מעקה הבטיחות – הקושי בבחירת מעקה מעוצב שישתלב במדויק עם העיצוב הכללי של הבית. באופן דומה ניתן להתקין מעקה בטיחות במרפסת השמש, מקום שבו הילדים אוהבים לשחק ולרוץ להנאתם. כאן יש למעקה זכוכית יתרון גדול נוסף, שכן הוא מאפשר לנו ליהנות מהנוף הנשקף אלינו. זאת בהשוואה למעקות אטומים אחרים שחוסמים את הפארקים הירוקים מעבר לכביש.

 

מעקה זכוכית לבית ולמשרד

היתרונות הרבים שמנינו במאמר זה, לצד השימושים הרבים והמגוונים של מעקה הזכוכית, הם שמסבירים איך הפך הפריט הזה למבוקש כל כך בבתים ובמשרדים רבים. אם אתם מחפשים דרך טובה להרגיש בטוחים יותר בבית, תוך שמירה על עיצוב יוקרתי ונקי, מעקה זכוכית ישיג את המטרה. גם התחזוקה שלו תהיה פשוטה ונוחה מאוד, וזהו בוודאי יתרון משמעותי שכדאי לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

מעקה אלומיניום ויתרונותיו הרבים

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

מספיק להביט על סביבת המגורים שלנו כדי לזהות את הסכנות האורבות בה. המדרגות המובילות אל הבית, כמו גם אלו שמובילות אל הקומה השנייה, מחייבות מעקה אלומיניום או זכוכית (או עץ) כדי שהטיפוס בהן יהיה בטוח יותר. גם ממרפסת השמש שלנו נהנה הרבה יותר אם נדע שהילדים לא יכולים ליפול גם כשהם מתרוצצים מקצה לקצה. בין שלל הפתרונות הקיימים היום, ובין מבחר החומרים בהם נעשה שימוש, מעקה אלומיניום זוכה לפופולאריות גבוהה במיוחד. יש לכך כמה סיבות טובות, והנה הן לפניכם.

 

מעקה אלומיניום מספק לנו חופש בחירה

כשאנחנו מתכננים את מעקה הבטיחות למדרגות הפנים אנחנו לוקחים בחשבון גם את השפעתו על העיצוב. זוהי נקודה מאוד חשובה בייחוד בחלקו הפנימי של הבית, שהרי המעקה אמור להשתלב עם הסגנון הכללי שבו בחרנו לעצב את הסלון, את המטבח וכל אזור אחר שמשקיף אל גרם המדרגות הזה. מעקה אלומיניום זוכה כאן ליתרון ברור על פני חומרים אחרים בעיקר משום שהוא מאפשר לנו לבחור עיצוב ייחודי על פי הטעם האישי שלנו. בין אם הסטייל שלכם הוא מודרני וחדיש ובין אם אתם מעדיפים לשלב נגיעות של סגנונות קלאסיים יותר, מעקה אלומיניום יעניק לכם חופש בחירה רחב הרבה יותר.

 

מעקה אלומיניום חזק הרבה יותר

גם כשאתם מתקינים בבית מעקה זכוכית אתם יכולים להיות רגועים שמדובר בפתרון חזק ויציב, ואין סכנה אמיתית להתנפצות הזכוכית לרסיסים קטנים ומסוכנים. מצד שני, מעקה אלומיניום הוא מיסודו חזק מאוד וגם עמיד להפליא. זוהי נקודה חשובה לא רק מתוך שיקולי בטיחות, אלא גם כשלוקחים בחשבון נושאים כמו תחזוקה. מעקה אלומיניום נוח יותר לתחזוקה, וזו פשוט עובדה בשטח. הוא לא מחליד כמו ברזל והוא לא נסדק כמו עץ. לכן הוא מומלץ הרבה יותר, בוודאי אם תרצו לעבוד קצת פחות קשה ואם תעדיפו להימנע מהחלפת המעקה מדי כמה שנים.

ההגנה החשובה של מעקה אלומיניום

אם כן, מעקה אלומיניום הוא פתרון מושלם משום שהוא משלב בין שני הנושאים החשובים ביותר: בטיחות ואסתטיקה. אין ספק שהחוזק שלו מאפשר לנו ליהנות מתחושת בטיחות מוגברת, כפי שאין ספק ביחס ליכולת שלנו לבחור בדיוק את הסגנון שאנחנו אוהבים. היום אנחנו כבר לא צריכים להתפשר באף אחד מהתחומים הללו, ועם חברה מקצועית ואיכותית שאמונה על תכנון המעקה אפשר להרגיש בטוחים יותר בביתנו שלנו, וגם במרפסת השמש המפנקת לה פיללנו.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

למה כדאי להתקין מסתורי כביסה?

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

פעם, לפני הרבה שנים, נהגנו לתלות את הכביסה שלנו בחוץ. חצרות הבתים התמלאו בחבלים רעועים ועליהם בגדים, הלבשה תחתונה ושלל פריטים שלא תמיד רצינו לחשוף. במקביל נתלו במרפסות הדירות גם המצעים שהסתירו את חלונות הבתים של השכנים. בהיעדר מסתורי כביסה נאלצנו לוותר על הפרטיות ולחשוף את הכביסה שלנו בפני כולם, והמבנה המשותף סבל מכך. מעל הכל, הוא פשוט נראה הרבה פחות אטרקטיבי כשעל קירותיו נתלו סדינים, בגדים וגרביים בשלל צבעים. זו בדיוק הסיבה לכך שבשנים האחרונות אנחנו רואים הרבה יותר מסתורי כביסה המעטרים את קירותיהם החיצוניים של הבניינים.

 

מסתורי כביסה כפריט עיצובי מרהיב

מספיק להביט במבני המגורים של ימינו כדי לזהות את היופי שמביאים מסתורי כביסה למבנה. כשהם מעוצבים בקפידה ומתוכננים תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ומשובחים, הם לא רק פרקטיים אלא גם מרשימים. עם זאת, אין ספק שבידינו האפשרות לשלוט במראה הזה. תכנון נכון של מסתורי כביסה יאפשר לנו לקבוע את חומרי הגלם, את הסגנון ואת ההתאמה למראה המבנה בכלל. זאת הסיבה לכך שהפתרון הזה נפוץ כל כך, ובמבנים רבים הוא אף מתוכנן מראש, כבר בשלב הבנייה.

 

מסתורי כביסה קלים לתחזוקה

כשאנחנו מתכננים מסתורי כביסה אנחנו צריכים לקחת בחשבון עוד פרט אחד, מעבר לעיצוב כמובן. הפרט הזה קשור לחומר הגלם שבו נעשה שימוש. במובן הזה מסתורי כביסה מאלומיניום הם החלופה האידאלית ואין על כך עוררין. זאת משום שהאלומיניום הוא חומר חזק מאוד, שאינו מחליד ואינו נסדק. כך הוא מצליח לשדרג את חזות המבנה, לספק לנו פרטיות מוגברת בזכות החומר האטום למדי, וגם לחסוך לנו זמן יקר על תחזוקה. אם כל זה לא מספיק הרי שאפשר לציין עוד יתרון אחד, והוא היכולת של מסתור הכביסה לצמצם את חדירת קרני השמש אל הבית, מה שמבטיח בידוד טוב יותר ועשוי גם לחסוך את הצורך שלנו למזג את הבית כדי להתמודד עם הקיץ הישראלי החם.

 

מסתורי כביסה בעיצוב מודרני

כפי שאפשר להבין, מסתורי כביסה הם פתרון נפלא. יש להם שפע של יתרונות, ואם מתכננים אותם נכון אפשר ליהנות גם מסגנון מודרני ומלהיב שמשנה לחלוטין את פני הבניין שבו אנחנו גרים. כדי שתעשו את זה נכון בחרו חברה המתמחה בתכנון והתקנת מסתורי כביסה, שימו לב לאיכות העבודה ותיהנו מפרטיות בדיוק כמו שאתם רוצים, ובדיוק כפי שמגיע לכם. את הכביסה המלוכלכת תשאירו בבית.

בלוג
/
6 באוגוסט 2017

מסתורי כביסה – מחירים ונקודות למחשבה

POST DETAILS
DATE
6 באוגוסט 2017
AUTHOR

בעידן המודרני אנחנו חיים די קרוב לשכנים שלנו. הם נמצאים מעלינו, מתחתינו ולרוב גם ממש מולנו, כמעט במרחק נגיעה. יש לכך כמה וכמה יתרונות, אבל גם חיסרון אחד מובהק והוא היעדר הפרטיות. ברוב המקרים זה עשוי שלא להפריע לנו כלל, ויש לנו לא מעט דרכים להבטיח את הפרטיות שלנו בכל זאת. הבעיה מתחילה כשאנחנו תולים את הכביסה שלנו בחוץ, ובזמן שהשמש דואגת לייבשה באופן טבעי גם השכנים זוכים להציץ על הקולקציה שלנו, לרבות קולקציית הבגדים האינטימיים ביותר. זו בדיוק הסיבה לכך שמסתורי כביסה הפכו פופולאריים כל כך בשנים האחרונות, והם גם חלק בלתי נפרד מהבנייה המודרנית. אז איך נקבעים מחירים של מסתורי כביסה ומה כדאי לדעת לפני שמקבלים החלטות?

 

כך נקבעים מחירים של מסתורי כביסה

נתחיל בתזכורת אחת חשובה במיוחד: מסתורי כביסה הם לא רק אמצעי שמבטיח לנו פרטיות מוגברת, אלא יש להם גם אמירה עיצובית חשובה. פעם היינו מסתירים את הבגדים הרטובים עם ברזנט לא אטרקטיבי או עם כיסויים מאולתרים שהפכו את חזות המבנה לאטרקטיבית הרבה פחות. מסתורי כביסה פותרים את הבעיה הזו ומספקים מעטפת יפה ומרשימה לבניין המגורים המשותף. מחירים של מסתורי כביסה מושפעים באופן טבעי גם מהנושא הזה, שכן יש משמעות רבה לעיצוב, לחומרי הגלם ולגודל הנבחר. מחירים של מסתורי כביסה נמוכים, שאינם מכסים את כל שטח הפנים של מרפסת השירות, הם כמובן נמוכים יותר בהשוואה למחירים של מסתורי כביסה מלאים, המוצבים לכל אורך המבנה.

 

איכות כגורם משפיע על מחירים של מסתורי כביסה

לצד העיצוב וחומרי הגלם, מחירים של מסתורי כביסה מושפעים לא פעם מניסיון החברה המתכננת אותם, ומאיכות הביצוע. אם אתם מחפשים מסתורי כביסה במחירים נמוכים תצליחו בוודאי למצוא אותם, אבל חשוב לזכור שהמחיר הוא לא הנושא המרכזי כאן. מסתורי כביסה מבטיחים לנו גם בטיחות וגם אסתטיקה, אבל איכותם וחוזקם יבטיחו גם הגנה טובה יותר מפני כניסתן של יונים סוררות, ותכנון נכון יספק לנו תוצאה טובה ויציבה שתשרוד במשך שנים. במילים אחרות, מחירים של מסתורי כביסה הם לא העניין המרכזי והחשוב ביותר, וכדאי לתת דגש למרכיבים איכותיים הרבה יותר. בדקו את המקצועיות של החברה, את הניסיון שלה, את השירות שהיא מעניקה וגם את האחריות. אלו הן הפיסות החשובות בפאזל שבזכותן תקבלו מסתור כביסה מעוצב מאוד, שיעשה את העבודה ויספק לכם את הפרטיות שאתם משתוקקים לה.