95015
בלוג
/
6 באוגוסט 2017

הגבהת מעקות – עניין של בטיחות

פרטי פוסט
תאריך
6 באוגוסט 2017
מחבר

אחד הנושאים החשובים ביותר הוא הבטיחות האישית שלנו ושל הילדים שלנו. מעקה הבטיחות הוא זה שעוזר לנו לדאוג לסוגיה הזו, ללא ספק. אלא שתקן הבנייה בישראל קובע כי על המעקה להגיע לגובה של 105 סנטימטרים לפחות, ועל פי הסטנדרט הזה בוודאי הותקן גם המעקה שלכם. עם זאת, הגבהת מעקות היא צעד חיוני וחשוב, משום שבמקרים רבים הגובה הסטנדרטי אינו מספק. הזאטוטים אוהבים לטפס, וגם מבוגרים עשויים להישען על המעקה הנמוך ולמעוד. הסכנה הזו בהחלט קיימת, וגם אם נדמה לכם שאצלכם זה לא יקרה, הגבהת מעקות היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם ראש שקט הרבה יותר.

 

איך מתבצעת הגבהת מעקות?

הגבהת מעקות היא פעולה שמתבצעת בדיוק מרבי ולאחר תכנון מדויק של כל שלבי התהליך. ראשית תתבצע התאמה של התוספת החדשה לגוון המעקה הקיים. זוהי נקודה חשובה שתבטיח לנו תוצאה אחידה ומרשימה, במקום להסתפק במעקה שנראה מאולתר או לא אסתטי. לאחר התאמת הגוונים תתבצע הגבהת מעקות על ידי שימוש בתוספת מדודה ומדויקת מאוד, לרוב באמצעות זכוכית עבה. את הזכוכית יש ללטש ולחזק כדי שתוכל לעמוד בגבורה גם מול רוחות חזקות, גשם זלעפות ושמש חזקה.

 

הגבהת מעקות – השילוב בין בטיחות לאסתטיקה

אם בטיחות הילדים (והמבוגרים) חשובה לכם, הגבהת מעקות היא בהחלט הצעד הראשון בדרך לשם. יכול להיות שבחרתם בקפידה מעקה בטיחות מאלומיניום או זכוכית, והוא מרשים למראה ובטוח למדי. מצד שני, אם הוא עומד בתקנים אבל לא הרבה מעבר להם, הוא עשוי לטמון בחובו כמה סיכונים שקיוויתם לנקות מהדרך. זוהי ההזדמנות שלכם לטפל בבעיה מהיסוד ולבצע הגבהת מעקות באופן מקצועי ומדויק, איכותי וטוב באמת. רק כך תוכלו להבטיח את ביטחונם של דיירי הבית, וגם את בטחונם של האורחים שלכם. הבשורה הטובה עוד יותר היא שאתם לא צריכים להתפשר על דבר בדרך לשם, גם לא על האסתטיקה. המעקה הקיים שלכם יישאר מרשים ונאה כפי שהוא. הגבהת מעקות מתוכננת היטב כדי לשמור על התוצאה הקיימת ואף ללטש אותה במידת האפשר. זכרו שאם תבחרו חברה מקצועית בעלת ניסיון בתכנון והתקנת מעקבות או הגבהת מעקות, התוצאה תהיה מושלמת ונכונה לכם באמת.