הגבהת מעקות

הגבהת מעקות מחיר – הגבהת מעקה מאלומיום מחיר – הגבהת מעקה מזכוכית מחיר

חשיבותה של הגבהת מעקות למרפסות

הגבהת מעקות למרפסות הינה פעולה הכרחית מאין כמותה, בעיקר כשמדובר במשפחות  עם ילדים, היות וגובה המעקות הסטנדרטי במרפסות עומד על 105 ס"מ, אך הוא עשוי להתבטל במידה והילד מסתייע בכיסא ועומד עליו בסמוך אל המעקה על מנת לראות ולבדוק מה יש למטה. כל הורה לילדים מודע לכך שתרחיש מעין זה הינו אפשרי, ומנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה שמדי שנה מגיעים לאשפוז כ-100 ילדים ובני נוער בעקבות  נפילה מגובה, כש-4% מהמקרים מסתיימים לצערנו במוות. עוד עולה מהנתונים הסטטיסטיים שאתר הנפילה המרכזי הוא בית המגורים, לרוב נפילות ממרפסות וחלונות, כשהשכיחות הגבוהה ביותר היא בקרב ילדים בגילאי 1-9 שנים.

הגבהת מעקות– הפתרון האולטימטיבי לשהייה בטוחה במרפסת

הגבהת מעקות למרפסות מקנה למעקה תוספת גובה של 30 עד 40 ס"מ, ומדובר בתוספת גובה בלתי מבוטלת גם בנסיבות בהן הילד נעמד על הכיסא. הנתונים הסטטיסטיים מלמדים כי הגבהת מעקות הינה למעשה הפתרון האולטימטיבי לשהייה בטוחה במרפסת ולהרגעת כל הדאגות שעלולות להתעורר גם במקרים שאתם לא בבית על מנת להשגיח על ילדיכם. צוות המומחים מבית אופק מעקות אלומיניום מסבירים שקיימים כיום מגוון פתרונות מתקדמים וייחודים להגבהת מעקות, וניתן כיום ליישם זאת ביעילות ובקלות, תוך התאמת ההגבהה כך שתשתלב באופן מושלם בגוון ובעיצוב עם צורת המרפסת והמעקה הקיים. אחת האפשרויות היא הגבהת מעקות על ידי פרופיל אלומיניום המשולב בזכוכית מרובדת ומחסומת במראה נקי ויוקרתי, כשהתוספת משתלבת עם המעקה הקיים באופן כזה שלא ניתן להבחין שמדובר ביחידה שהוספה במועד מאוחר יותר.

התייחסות אל איכות המעקה וטיב עבודת המבצע

הגבהת מעקות מיושמת, כאמור, לצורכי בטיחות, ועל כן חשוב להתייחס אל איכות המעקה וטיב עבודת המבצע. יש להקפיד שהן המעקה והן התוספת יהיו יציבים ומתאפיינים במרווחים הנמוכים מ-10 ס"מ ושאינם מאפשרים מעבר של ילדים ואו חיות קטנות מבעדם. כמו כן, מומלץ לבחור במעקה והגבהה נוגדי חלודה ועמידים כנגד פגעי מזג האוויר. הגבהת מעקות ניתנת כיום לביצוע במספר שיטות, שהשכיחה מביניהן היא הגבהתו של המעקה תוך שימוש באותם חומרי גלם ובאותו קו עיצובי מעל למעקה הקיים. אפשרות נוספת היא התקנת מעקה חדש שהינו גבוה יותר מהגובה הסטנדרטי המקובל במעקות. ניתן גם להסתייע בתוספת מזכוכית טריפלקס מחוסמת בעובי שנע בין 10-20 מ"מ בגוון שקוף, זכוכית בצריבת חול, או לחלופין לבחור בזכוכית קליר, צבועה ואף מודפסת.

הגבהת מעקות – הגבהת מעקה מאלומיום – הגבהת מעקה מזכוכית

   טל: 08-930-9311

ABC-05   פקס: 08-665-9311

     שמוליק: 054-5-666-666

   ofekmaakot@gmail.com