בלוג
/
20 באפריל 2017

החשיבות של התקנת מעקה בבית

פרטי פוסט
תאריך
20 באפריל 2017
מחבר

אנחנו רואים אותם היום בכל בית, משרד ומבנה ציבורי, ולמעשה הם הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף שלנו. אלא שלהתקנת מעקות יש שורה ארוכה של יתרונות חשובים, ואין זה משנה אם אתם בוחרים להתקין מעקות זכוכית או אלומיניום. לפניכם שתי הסיבות החשובות ביותר שבגללן התקנת מעקה היא פעולה חשובה מאוד, בעיקר בבתים שבהם מתגוררים ילדים וקשישים, אבל לא רק.

מעקות בטיחות

לפני הכל, מעקות הם אמצעי בטיחות ראשון בחשיבותו. תארו לעצמכם את הטיול בקניון עם הזאטוטים שמתרוצצים בין הקומות בקצב מהיר. סביר להניח שהקצב שלנו, ההורים, איטי הרבה יותר. המשמעות היא שברגע אחד קטן שבו שחררנו את ידיהם, הקטנים עשויים לרוץ אל מדרגות ולמעוד. מעקות אלומיניום וזכוכית הם, אם כן, מה שימנע לא מעט מצבים שליליים ומטרידים. כך ניתן למנוע נפילה מגובה רב, וגם לסייע למבוגרים שמתקשים לטפס במדרגות ללא משענת יציבה ובטוחה. אם אתם מתגוררים בדירה שבה שתי קומות (או יותר), אם אתם מתכננים בית מעוצב או אם אתם מעצבים את המשרד שאליו יגיעו עשרות לקוחות ואף יותר מדי יום, המעקה הוא זה שיבטיח לכם ראש שקט באמת, וימנע מקרים לא נעימים במקרה הטוב. במקרה הרע, אתם עשויים למנוע אסון כבד.

פריט עיצובי

תכנון נכון של מעקות יכול להפוך אותם לפריט עיצובי שמשפיע בצורה משמעותית על מראה הבית כולו. מאחר וזהו אלמנט מרכזי מאוד, שנוכחות בבית או במשרד ברורה, אין ספק שבחירה נכונה של סגנון וחומר היא בחירה שיכולה לעשות הבדל גדול. למעשה, התחום הזה עבר כל כך הרבה תהפוכות בשנים האחרונות, עד שנדמה שמגוון האפשרויות אינסופי. המשמעות היא שלכם יש את היכולת לקבוע מה הסטייל שלכם, איזה רושם תרצו להכניס הביתה, וכמה דומיננטי יהיה המעקה בבית. כך תשיגו שילוב מושלם בין עיצוב לבטיחות, וזה בהחלט אפשרי.

כך תבחרו מעקות בצורה נכונה

בעידן שבו מגוון רחב של מעקות מזכוכית, אלומיניום וגם שילוב מדויק ביניהם, אתם יכולים לשלוט לחלוטין במראה הבית, הכניסה או המשרד. כדי שתהיו בטוחים שהבחירה נכונה, וכדי שתהיו רגועים גם בכל הקשור לנושאי בטיחות ותחזוקה, היעזרו בחברה מקצועית. הידע והניסיון של הצוות האמון על התכנון וההתקנה, כמו גם רמת האמינות הגבוהה והתוצאה המרשימה, הם שיהפכו את המעקה לגורם משפיע בעיצוב הבית בכלל, ובשמירה על ביטחונם של כל הדיירים – לרבות המבוגרים והזאטוטים.