בלוג
/
22 באפריל 2017

היתרונות של מעקות אלומיניום

פרטי פוסט
תאריך
22 באפריל 2017
מחבר

הפופולאריות של מעקות אלומיניום רק גוברת, ואם אתם מתכוונים להתקין מעקה גם במדרגות הפנים, במרפסת או ברחבת הכניסה למשרד, אתם בוודאי מתלבטים אם זו הדרך הנכונה עבורכם. כדי לעזור לכם לקבל החלטה, לפניכם רשימה של יתרונות חשובים שכדאי לזכור.

פתרון עמיד

מעקות אלומיניום הם, מעל הכל, עמידים מאוד. זוהי נקודה חשובה בעיקר כשמדובר על מדרגות חוץ או מעקה למרפסת, שכן מעקות אלה חשופים לשמש ולשינויים דרמטיים במזג האוויר. לחות ורטיבות עשויים להזיק לחומרי גלם שונים, אבל לא לאלומיניום, חומר חזק ואיכותי שמתמודד בגבורה גם עם גשם, רוחות ושמש חזקה. לא תראו מעקה מתקלף וגם לא שחיקה של החומר, וזה חשוב במיוחד למי שחזות הדירה או המשרד חשובה לו.

תוחלת חיים ארוכה

אתם עומדים להשקיע סכום כסף לא מבוטל בתכנון מעקה מרשים ובהתקנה איכותית, וזה רק אומר שמגיע לכם לבחור את חומר הגלם שיבטיח לכם הנאה לאורך זמן. מעקות אלומיניום עונים על הצורך הזה. כאמור, מדובר בחומר גלם איכותי וחזק, והעובדה שהוא לא נשחק וגם לא מחליד הופכת אותו לפתרון שמאריך ימים. אם אתם רוצים להשקיע באיכות ולקצור פירות במשך שנים ארוכות וטובות, הנה האיכות לפניכם.

מגוון פתרונות עיצוב

האלומיניום הוא חומר שקל לעבוד איתו ומאוד פשוט ליצור עמו מגוון רחב של סגנונות ועיצובים. אם כן, מעקות אלומיניום מאפשרים לכם גמישות, יצירתיות ותוצאה מרהיבה. מי שמתחבר לסגנונות קלאסיים יוכל להשיג את מטרתו עם מעקה אלומיניום, וגם מי שנוטה לבחור דווקא בסגנון מודרני ועדכני הרבה יותר יגלה שיש לו שפע אדיר של אפשרויות. יתרה מכך, אם אתם רוצים לשלב את החומר עם זכוכית או עם חומרי גלם אחרים, לא רק שהדבר אפשרי, הוא גם יבטיח לכם תוצאה מלהיבה עוד יותר.

מעקות אלומיניום למרפסת ולבריכה

לצד השימוש הקלאסי של המעקה, כאמצעי בטיחות לחדרי מדרגות, מעקות אלומיניום הם אידאליים גם לשורה ארוכה של צרכים אחרים. אם אתם מעצבים את מרפסת השמש, מתכננים רחבת כניסה יפה למשרד או בריכה בחצר, מעקות אלומיניום יבטיחו שילוב מדויק בין בטיחות לעיצוב בלתי רגיל. כל פינה בבית, במשרד או בחוץ יכולה להיות יפה ומרשימה יותר בזכות המעקות הללו.

התקנה ותחזוקה פשוטים

אם אתם עדיין צריכים סיבות טובות להתקין מעקות אלומיניום, ההתקנה הפשוטה והתחזוקה הנוחה יעשו את העבודה. זה אומר שתוכלו להתקין מעקה תוך זמן קצר, ולתחזק אותו בלי להסתבך ובלי לעבור הדרכות והכשרות מיוחדות. פשטות, בטיחות ועיצוב מרהיב, כל הגורמים החשובים ביותר.