בלוג
/
10 באפריל 2017

היתרונות של מעקות זכוכית

פרטי פוסט
תאריך
10 באפריל 2017
מחבר

כמעט בכל מקום שאליו אנחנו מגיעים אנחנו רואים מעקות זכוכית. בכניסה לבנק, לחדר הכושר וגם לחברות המובילות בשוק. בבתים רבים בוחרים לעצב את מדרגות הפנים עם החומר היוקרתי והמרשים, וגם במבנים ציבוריים רבים מקבל מעקה הזכוכית מעמד של כבוד. אם אתם עדים לפופולאריות ההולכת וגוברת אתם לא מדמיינים, ואם אתם מתלבטים בימים אלה האם זהו הפתרון הנכון גם לדירה שלכם, לפניכם היתרונות של מעקות הזכוכית.

עיצוב מודרני ונקי

כאלמנט בעל השפעה אדירה על עיצוב החלל כולו, ולא רק על מראה גרם המדרגות, מעקות זכוכית עושים את העבודה מצוין. נדמה שאין עוררין על כך שהתקנת מעקות זכוכית מעניקה למקום כולו תחושה יוקרתית יותר, מודרנית מאוד, וגם אלגנטית להפליא. אם תנסו להיזכר מה חשבתם על משרד עורכי הדין או על הבנק שקיבל את פניכם עם מעקות זכוכית, בוודאי תסכימו שזו בדיוק התחושה שקיבלתם.

תחושת מרחב

לעיתים רבות נדמה שמעקות תופסים פיקוד על החלל כולו. עם עיצוב כבד הם משתלטים על השטח ונותנים תחושה של צפיפות או עומס בעיניים. מעקות זכוכית עושים את ההפך הגמור, והרי זה מבורך. למעשה, התקנת מעקות זכוכית היא דרך טובה לאפשר לאור להיכנס באין מפריע, והנוף לא נפגע. כך תוכלו לשמור על עיצוב הבית או המשרד בלי שהמעקה יפריע למטרות העיצוביות שלכם.

תחזוקה נוחה

מעקות מחומרים שונים עשויים לדרוש מכם תחזוקה משמעותית, לרבות צביעה, שימון וחידוש. היתרון הגדול של מעקות הזכוכית הוא שאתם לא צריכים להתאמץ. בניגוד לברזל – זכוכית לא מחלידה. בניגוד לעץ היא גם לא דורשת צביעה מחדש או ציפוי לכה מפעם לפעם. הפעולה היחידה שתידרש מכם היא פעולת ניקיון פשוטה למדי. נכון, אם אתם מתגוררים בבית עם ילדים או מכניסים מעקה זכוכית למשרד ייתכן שתצטרכו לנקות בתדירות קצת יותר גבוהה ולהעלים סימני ידיים, אבל זו פעולה שתיקח דקות בודדות בלבד, ולא תדרוש מכם ידע מוקדם, עלות נוספת או בעל מקצוע.

פתרון אידאלי גם למרפסת

מעקות זכוכית הן פתרון מעולה לא רק למדרגות הבית, אלא גם למרפסת השמש שלכם, וגם כמעקה בטיחות בבתים שבהם שתי קומות או יותר. כך, אם אתם מתכננים פינת משפחה בקומה השנייה, המשקיפה אל הסלון, מעקה זכוכית יאפשר לכם להגן על הילדים המשחקים מפני נפילות, מבלי לפגוע בעיצוב הבית. הזכוכית תאפשר לאור הטבעי להיכנס אל כל חלקי הבית, לרבות הקומה השנייה, וגם תוכלו לראות כל העת מה נעשה בקומה התחתונה. פשטות, נוחות ובטיחות. מה עוד צריך?