חיפויי קיר מאלומיניום – חיפוי אלומיניום – חיפוי קירות חוץ אלומיניום

חיפויי קיר מאלומיניום כטרנד אדריכלי חדשני

מה שנתפס לפני פחות מעשור כטרנד אדריכלי חדשני בתחום חיפויי הקיר, מיושם כיום בחלק גדול מאתרי הסחר ופארקי התעשייה בישראל ובעולם. חיפויי קיר מאלומיניום משמשים ליצירת מראה אחיד של חזית המבנים, ומקנים אף לקשוחים והכבדים שבאזורי התעשייה ויזואליות אסתטית, מוקפדת ונעימה לעין. חברת אופק מעקות ואלומיניום הינה אחת מהחברות המובילות בתחום התכנון, השיווק וההתקנה של חיפויי קיר מאלומיניום, תוך הקפדה על איכות, מקצועיות, אמינות ושירות נטול פשרות. חיפויי מבנים מבית החברה הם אלו המשדרגים כל מבנה מוזנח לפריט אדריכלי חדיש ויוקרתי וכל אזור המרובה במפעלי ייצור לפארק תעשייתי היי-טקי מתקדם.

חיפויי קיר מאלומיניום– מעטפת רחבה של יתרונות

הטרנד האדריכלי החדשני של חיפויי קיר מאלומיניום החל לחלחל בהדרגה גם אל המגזר הפרטי, היות והוא אוצר בתוכו מעטפת רחבה של יתרונות בנוסף לגימור המושלם ולחזות האסתטית, החל מהגנה על המבנה מפני לחות ורטיבות וכלה בעמידה בתנאים אקלימיים קיצוניים ואזורים המתאפיינים בשיעורי לחות גבוהים במיוחד ולאורך זמן. חיפויי קיר מאלומיניום משווקים לצרכן במגוון רחב של צבעים וניתנים להתאמה בכל עובי ובמבחר עיצובים ייחודיים בהתאם להעדפותיו, תקציבו וצרכיו של הלקוח. מעבר ליתרונות בהיבט העיצובי מסווגים חיפויי האלומיניום בקרב אנשי המקצוע כפתרונות איכותיים במיוחד בהיבט הפונקציונלי, היות והם ניחנים בכושר בידוד תרמי מפני קור וחום, וחיסכון אנרגטי משמעותי בתחום הבניה הירוקה.

אופק מעקות ואלומיניום- אמינות, מיומנות ומקצועיות כערך עליון

חיפויי קיר מאלומיניום מצטיינים גם ביכולת לבידוד אקוסטי מושלם ושמירה על עמידות השלד של המבנה למשך שנים ארוכות. חברת אופק מעקות ואלומיניום מתלווה אל הלקוח החל משלבי התהליך הראשוניים ועד לסופו של המיזם, כשהליווי מתבטא בייעוץ מקצועי ושירות הכולל מדידות והמצאת האישורים הנדרשים בעבודה מול האדריכלים והגופים המוניציפליים השונים, ייצור והרכבה נטולי פשרות, תוך עמידה בכל הדרישות הבטיחות, התקנות וההנחיות מטעם מכון התקנים הישראלי ורמת ביצוע גבוהה. החברה מספקת את שירותיה למוסדות ציבוריים, מוסדות חינוך, רשתות של בתי מלון, קבלני תמ"א 38, מבני מגורים ובתים פרטיים, ומעניקה שירות ואחריות מלאה גם בתום העבודה, כי חברת אופק מעקות ואלומיניום רואה באמינות, מיומנות ומקצועיות כערך עליון.