מעקות זכוכית מסביב לבריכה


מעקות זכוכית שתול מסביב לבריכה

מעקות זכוכית הן מוצר שמתאים לכל חלל- החל מחלל הבית דרך הגן או המרפסת וכלה בבריכת השחייה. המראה העדין והאלגנטי של המעקה תורם רבות לתחושה החמה, הפתוחה והמזמינה של החלל. ניתן להתקין את מעקה הזכוכית בשלושה אופנים עיקריים:

מעקה זכוכית שתול בתעלה

מעקה זכוכית על עמודים

מעקה זכוכית על מחברי נקודות

בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש בעיקר למעקות זכוכית השתול מסביב לבריכה, המוסיפים יופי ואור לכל חלל ומהווים גדר בטיחות למניעת נפילות.

חידושים וטרנדים בתחום המעקות

בין החידושים האחרונות בתחום מעקות הזכוכית, הבולט ביותר הוא מעקה הזכוכית השתול. מדובר במעקות זכוכית השתולים בתוך הרצפה, ללא כל תמיכה המעניקים לחלל מראה נקי וחלק לחלוטין. באופק מעקות בונים את מעקה הזכוכית כשהוא שתול בתוך הבטון עוד בשלב היציקה, ומצפים את הזכוכית בציפוי מיוחד (ננו) המונע שריטות וחתכים. סוגים נוספים של מעקות, הנפוצים אף הם בשימוש בבתים או בבריכות, הינם מעקות על עמודים, הבנויים בצורת פלטות זכוכית על גבי עמודי נירוסטה, או מעקות משולבים ברזל או עץ שניתן לראות בבתים פרטיים או וילות.

טיפים לבחירת מעקה לבריכה

סקרנו את סוגי המעקות, וכעת נשאלת השאלה, כיצד נבחר מעקה הולם לבריכה – שיענה הן על קריטריונים של איכות והן של בטיחות? להלן טיפים שעשויים לסייע:

כדאי לזכור שמעקה הוא רכישה חד פעמית. לא מדובר בשולחן או כסא, ולכן מומלץ לבדוק היטב ממי רוכשים את המעקה וכיצד מתבצעת ההתקנה

כולנו רוצים לחוש בטחון בבית או על שפת הבריכה, בפרט אם יש ילדים בסביבה, ולכן מומלץ לבקר באתר של מכון התקנים ולבדוק מה התקן הנדרש למעקות זכוכית ולמעקות באופן כללי

למעקות זכוכית ניתן להתאים כמה סוגי זכוכיות. שימו לב שעובי הזכוכית שבחרתם מתאים לאווירה שתרצו ליצור.

ולהתאמת מעקה לביתכם ולהתייעצות עם מומחים, פנו עוד היום לאופק מעקות.

   טל: 08-930-9311

ABC-05   פקס: 08-665-9311

     שמוליק: 054-5-666-666

   ofekmaakot@gmail.com