מעקות זכוכית למדרגות בהתאמה אישית

מעקות זכוכית למדרגות בהתאמה אישית

זכוכית היא חומר שימושי בעיצוב הבית. כמעט כל בעלי המקצוע נהנים לעבוד עם זכוכית, היות וניתן לעצב אותה לכל צורה שהיא, לעגל אותה וליצור אלמנטים עיצוביים ייחודיים.  יתרון נוסף של הזכוכית הוא בקו העיצובי המודרני והאלגנטי המתאים לכל חלל. כך למשל ניתן לשלב זכוכית בכל סוגי המעקות: מעקות למדרגות העשויים זכוכית יעניקו לחלל מראה פתוח ומרשים, שילוב זכוכית במעקה הבריכה ישקף את מראה הבריכה ויכניס אור לחצר וכן הלאה. בבניית מעקות זכוכית למדרגות באופק מעקות משתמשים בזכוכית חזקה ועמידה במיוחד. התכונות הייחודיות של החומר הופכות את העבודה עם הזכוכית לנוחה לשימוש, והעיצובים המגוונים מכניסים אור וסגנון אל תוך הבית או החצר.

התקנת מעקות – רק ע"י מומחים

על מנת לעצב מעקות זכוכית בהתאמה אישית, יש צורך לבנות תבנית המתאימה לחלל הסלון או החדר, ורק לאחר מכן לבצע את ההתקנה. ניתן להתקין זכוכית במעקה בשיטות שונות, אך יש לזכור שהזכוכית היא חומר כבד עד מאוד ועל כן רצוי לתכנן לפרטי פרטים את אופן ההתקנה.  באופק מעקות תוכלו לבחור בין מגוון סוגי זכוכיות, ולקבל חוות דעת מקצועית על התקנת מעקה לחלל שבביתכם.

עיצוב הבית בסגנון אישי

מעקות זכוכית למדרגות בהתאמה אישית, כמו שמייצרים באופק מעקות, משתלבים היטב יחד עם כל חומר, ומעניקים לחלל את המראה המתאים. מעקות זכוכית יכולים להשתלב היטב יחד עם עץ (למראה חמים וכפרי), עם ברזל (למראה אלגנטי) או עם נירוסטה (למראה הייטקי וחדשני).  המומחים של אופק מעקות ישמחו להתאים עבורכם מעקה זכוכית לפי בחירתכם, ומאחר וניתן לעצב את הזכוכית בקלות, תוכלו להזמין מעקות מעוצבים כיד הדמיון הטובה עליכם. באתר האינטרנט שלנו תוכלו להתרשם ממגוון העיצובים, או להיעזר ביועצי החברה.

   טל: 08-930-9311

ABC-05   פקס: 08-665-9311

     שמוליק: 054-5-666-666

   ofekmaakot@gmail.com