מעקות זכוכית למדרגות מחיר למטר

מעקות זכוכית למדרגות – מעקה מזכוכית – מעקה זכוכית למרפסת

אופק מעקות זכוכית

מעקות זכוכית הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות. כמעט בכל בית מגורים או מבנה ניתן לראות מעקה זכוכית וכמובן שבכל דופלקס או בית צמוד קרקע. למעקות הזכוכית מראה ייחודי ונקי, המשדר יוקרה ואלגנטיות. קיימים מגוון סוגי מעקות זכוכית: מעקות זכוכית למדרגות, מעקות לבריכה, למרפסת ועוד. ניתן להתקין את מעקות הזכוכית על גבי עמודים, לשתול אותם בבטון, על גבי מאנטים או לשלבם בכל סוג של מעקה קיים כמו ברזל או עץ.

מעקות זכוכית למדרגות  עם נגיעה של אלומיניום

כבר אמרנו שהמעקות העשויות זכוכית מוסיפות נופך עיצובי ייחודי למבנה המגורים. בנוסף, ניתן לשדרג את מראה המעקה עם אלמנטים מעוצבים באלומיניום- הטרנד האחרון בעולם המעקות. כדי לשדרג את מראה המעקה, נוכל לשלב מוטיבים מעולם התכשיטנות או ליצור צורות גיאומטריות מעניינות. שילוב אלומיניום במעקה הזכוכית מגדיל את שדה הראיה ומעניק לחלל מראה רחב במיוחד. למעקה משולב אלומיניום יש לא רק יתרון עיצובי מובהק, אלא גם יתרון בטיחותי. שילוב אלומיניום במעקה הזכוכית שומר על חוזק המעקה לאורך זמן וכך הוא עומד בסטנדרטים מחמירים של בטיחות.

מעקה בטיחותי במיוחד

על אף היופי והיוקרה של מעקות הזכוכית, רבים חוששים להתקין מעקה זכוכית בביתם שמא ייפול או יתפרק. כאן המקום להדגיש כי מעקה זכוכית הוא אחד המעקות היציבים והחזקים ביותר. אנשי המקצוע של אופק מעקות דואגים להתקנה איכותית ובטוחה כדי שהמעקה יוכל לשמש אתכם לאורך שנים. המעקות שלנו עמידים בכל תנאי מזג האוויר, חסינים מפני חדירת מים ולחות, ובעיקר- נוחים מאוד לתחזוקה שוטפת.

נשמח ללוות אתכם בשלבי העיצוב, מבחירת המעקה ועד התכנון והייצור כולל התקנה מלאה בביתכם. אנו גאים לשרת את לקוחותינו באדיבות וסבלנות עד לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח.

אופק מעקות אלומיניום , מעקות זכוכית למדרגות – מעקה מזכוכית – מעקה זכוכית למרפסת , כל סוגי עבודות הזכוכית למדרגות מעקות זכוכית למרפסת ,התקשרו לאופק מעקות

לעוד פרטים על מעקות זכוכית למדרגות מחיר למטר ולמידע כללי צרו עמנו קשר ונעמוד לשירותכם.

   טל: 08-930-9311

ABC-05   פקס: 08-665-9311

     שמוליק: 054-5-666-666

   ofekmaakot@gmail.com