מעקה זכוכית -בשילוב מעקות אלומיניום

מעקה זכוכית מקנה עיצוב אלגנטי במיוחד למעקות אלומיניום. מעקות אלומיניום הן אביזר חיוני בבית, הממוקמות בסמוך לגרמי מדרגות, אך לא רק. ניתן למצוא את המעקות במקומות נוספים, ביניהם – ליד גרמי מדרגות, ליד מרפסות שמש, ביציאה ממרפסות שירות ועוד. התפקיד העיקרי של מעקות אלומיניום הוא לספק בטחון מפני נפילה, ולאחרונה, עם התקדמות תחום עיצוב הפנים ושדרוג מראה הבית, נוצר למעקות תפקיד נוסף – הן משמשות ככלי לעיצוב הבית.

מעקות אלומיניום וזכוכית – אז והיום

אם יצא לכם להסתובב בחדרי מדרגות בשיכונים ישנים וודאי נתקלתם במעקות הבטיחות הישנים שצבעו עליהם כבר כמה פעמים טובות כדי לשנות את עיצובם. המעקות של פעם היו בעלי עיצוב סטנדרטי, מראה שבלוני וללא צורות מיוחדות. מעקות אלומיניום של היום מעוצבים בצורות שונות ומיוחדות, כגון שילוב של מעקה זכוכית, לשם כך, משתמשים בציפוי חומרים כמו עץ, פליז, זכוכית, נירוסטה ועוד. מעקות יכולים להיות שונים זה מזה במבנה שלהם ויכולים להיות בנויים בצורה ישרה, מעוגלת או מרובעת. אצלנו באופק מעקות תמצאו מגוון מעקות אלומיניום בעיצובים שונים, כשכל עיצוב של מעקה תלוי בשימוש שלו ובעיצוב הכללי של הסביבה בו הוא נמצא.

בטיחות לפני הכול במעקות

מעקות אלומיניום מעוצבים ויפים, אך בל נשכח את הסיבה בעבורה אנו מתקינים אותם- בטיחותנו ובטיחות ילדינו. אין בית שלא נמצא בו מעקה אלומיניום לצורך מסוים- חדרי ילדים, תינוקות, מרפסות, שירותים בבתים של אנשים מבוגרים ועוד.

כפי שאמרנו, ניתן למצוא מעקות מסוגים שונים: מעקה זכוכית, מעקות עץ, מעקות נירוסטה, מעקות פליז, מעקות זכוכית ועוד. סוגים אלו נחשבים מאוד איכותיים, אך מעקה האלומיניום נחשב הבטיחותי והעמיד ביותר מבין כולם כיוון שהוא עשוי מחומר הידוע בעמידותו לאורך שנים. לכן, מעקות איכותיים מאלומיניום יעילות ביותר הן כאמצעי למניעת נפילות והן כאמצעי להישענות ותמיכה.

קו מעקות אלומיניום וזכוכית של אופק מעקות מיוצר מפרופילי אלומיניום איכותיים היוצרים מוצר דקורטיבי ואיכותי שאינו מחליד ואינו מצריך טיפול.

לעוד פרטים על מעקות אלומיניום וזכוכית של אופק מעקות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם עוד היום.

אופק מעקות ואלומיניום, מעקות אלומיניום – מעקה אלומיניום – מעקה למרפסת מאלומיניום ,מעקות למרפסת מאלומיניום , מעקות אלומיניום , מעקות למדרגות מאלומיניום , מעקה למדרגות מאלומיניום