מעקות זכוכית הפכו בשנים האחרונות לטרנד החם ביותר בעיצוב הבית. את מעקות הזכוכית ניתן לראות במרפסת הבית או המלון, על שפת הבריכה או כמובן בגרם המדרגות, כשהמכנה המשותף לכולן הוא המראה היוקרתי והאקסקלוסיבי. מלבד היתרון האסתטי, למעקות זכוכית תפקיד בטיחותי חשוב, כשהן מיוצרים על פי תקני איכות מחמירים. מעקות הזכוכית מתאימים במיוחד לבתים עם ילדים, בהיותם חזקים ועמידים במיוחד, וכך עשויים למנוע נפילות.

יתרונות מעקות הזכוכית

יותר ויותר בעלים של וילות וקוטג'ים בוחרים במעקות הזכוכית כאלמנט המרכזי בעיצוב הבית, ולא בכדי. הודות לגמישות המופלאה של הזכוכית, ניתן "להלביש" עליהן כל עיצוב ולהוסיף להן כל חומר. מעקות הזכוכית יכולות להיות שקועות בבטון, לשלב מדרגות עץ, להיות עגולים עגולים או להישען על עמודים. אין זה משנה באיזה עיצוב נבחר, הזכוכית תתאים כמעט לכל מטרה בהיותה חומר שקוף וגמיש, והתחושה שתיווצר תהיה של חלל נקי, פתוח ומואר. יתרון נוסף של מעקות הזכוכית הוא עניין העמידות. בהיותם עשויים מזכוכית, יכולים המעקות לעמוד בפני כל פגעי מזג האוויר ולא להינזק. יתרון זה ניכר הן במעקות בתוך הבית והן מבחוץ.

את מעקות הזכוכית ניתן להתקין אף בבתים עם ילדים. כאמור, הזכוכית היא חומר חזק ועמיד, ולכן גם אם הילדים יגעו במעקות וילכלכו אותם, לא יהיה קשה לנקות. תחזוקת המעקות פשוטה ביותר, כיוון שמדובר בחומר עמיד ומלוטש.

להתייעץ עם מומחים

מעקה בבית, אינו עוד פריט כמו שולחן או כסא. מעקה הוא פריט גדול ועיקרי, וניתן לראות מכל מקום ברחבי הבית, ומכל זווית. בחירת מעקה איכותי, בשילובים המתאימים לחלל החדר, עשוי להשפיע רבות על החזות הכללית של כל המבנה. על מנת לבחור מעקה המתאים לחלל, מומלץ להתייעץ עם מומחים.

אופק מעקות לשירותכם! נשמח לסייע לכם בהתאמת מעקה מתאים לחלל הבית: מעקות זכוכית שתולים בבטון או בתעלה, מעקות אלומיניום בשילובים שונים הם רק חלק מהמבחר שאנו מספקים ללקוחותינו.