אופק מעקות זכוכית

מעקות זכוכית הפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות. כמעט בכל בית מגורים או מבנה ניתן לראות מעקה זכוכית וכמובן שבכל דופלקס או בית צמוד קרקע. למעקות הזכוכית מראה ייחודי ונקי, המשדר יוקרה ואלגנטיות. קיימים מגוון סוגי מעקות זכוכית: מעקות זכוכית למדרגות, מעקות לבריכה, למרפסת ועוד. ניתן להתקין את מעקות הזכוכית על גבי עמודים, לשתול אותם בבטון, על גבי מאנטים או לשלבם בכל סוג של מעקה קיים כמו ברזל או עץ.

מעקה בטיחותי במיוחד

על אף היופי והיוקרה של מעקות הזכוכית, רבים חוששים להתקין מעקה זכוכית בביתם שמא ייפול או יתפרק. כאן המקום להדגיש כי מעקה זכוכית הוא אחד המעקות היציבים והחזקים ביותר. אנשי המקצוע של אופק מעקות דואגים להתקנה איכותית ובטוחה כדי שהמעקה יוכל לשמש אתכם לאורך שנים. המעקות שלנו עמידים בכל תנאי מזג האוויר, חסינים מפני חדירת מים ולחות, ובעיקר- נוחים מאוד לתחזוקה שוטפת.

נשמח ללוות אתכם בשלבי העיצוב, מבחירת המעקה ועד התכנון והייצור כולל התקנה מלאה בביתכם. אנו גאים לשרת את לקוחותינו באדיבות וסבלנות עד לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח.

אופק מעקות ואלומיניום , מעקות זכוכית למדרגות – מעקה מזכוכית – מעקה זכוכית למרפסת , כל סוגי עבודות הזכוכית למדרגות מעקות זכוכית למרפסת ,התקשרו לאופק מעקות

לעוד פרטים על מעקות זכוכית למדרגות מחיר למטר ולמידע כללי צרו עמנו קשר ונעמוד לשירותכם.