מקלחונים

מחפשים מקלחונים זכוכית לבית שיתאימו במדויק למידות חדר האמבט? אם כן, לנו בחברת אופק מעקות אלומיניום יש את הפתרון המושלם עבורכם עם ייצור מקלחונים לפי מידה בסגנון העיצוב והפתיחה המתאים לכם. חברתנו מתמחה בפתרונות אלומיניום משולבי זכוכית איכותיים ומתקדמים, המסופקים עם מעטפת שירות מקצועית, מקיפה ואמינה. לכן, אצלנו כל לקוח זוכה ליחס וליווי אישי לכל אורך הליך ייצורם של מקלחונים לבית, החל משלב התכנון ועד לסיום התקנת המוצר. ואם לא די בכך, אנו מציעים עבור מקלחונים מחירים תחרותיים ומשתלמים במיוחד, המסופקים עם אחריות מלאה.

 

ייצור מקלחונים בהתאמה אישית

לאור ניסיוננו הרב בתחום, ברור לנו שלכל אדם יש צרכים ספציפיים וייחודיים עבור מקלחונים לבית. הצרכים נקבעים בהתאם לשטח הנתון עבור המקלחת, מאפייני הנפשות המשתמשות בו, חפצים נוספים בחלל וסגנון עיצוב החדר. לכן, במטרה לספק לכל לקוח מקלחת בהתאמה אישית מלאה אנו מייצרים מקלחוני זכוכית ואלומיניום לפי מידה. המקלחונים יכולים להיות קטנים או גדולים במיוחד, פינתיים, מעוגלים או ישרים, עם דלת אחת או שתיים, וכן בעלי כל צורה ומאפיין נוסף. יתרה מכך, אנו מייצרים מקלחונים עם חומרי הגלם הטובים ביותר, בעזרת ציוד מתקדם וצוות מקצועי ומיומן, כאשר כל אלו מובילים למוצר מדויק במידותיו ובעל רמת גימור מושלמת.

הזמנת מקלחונים לפי מידה
להזמנת מקלחוני זכוכית לפי מידה, במחיר משתלם ועם שירות יעיל ומהיר, צרו קשר עוד היום עם חברת אופק בטלפונים 03-6291515 ו- 050-5888887. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף בנושא.

   טל: 08-930-9311

ABC-05   פקס: 08-665-9311

     שמוליק: 054-5-666-666

   ofekmaakot@gmail.com