אם קשה לכם לשבת במרפסת והשמש קופחת על ראשכם, או שהחום מונע מהילדים לשחק בגינה, יש לנו פתרון מצוין עבורכם. מכל הפתרונות הצללה שיש, אתם בוודאי מכירים את הפרגולות, פתרון הצללה ותיק יעיל ונוח. פרגולות העץ מפעם היו אסתטיות ומרשימות אך טמנו בחובן חסרונות רבים, בעיקר בשל העובדה שהעץ הוא חומר מתכלה ומתבלה בקלות. פרגולות האלומיניום לעומת זאת מתפקדות כשכבת קירוי המבודדת את הגינה או המרפסת מתנאי מזג האוויר והן הטרנד החדש בתחום הפרגולות. אם כן, מה הם היתרונות של פרגולות אלומיניום? ומי נעזר בהם? במאמר זה ננסה לענות על שאלות אלו.

פרגולות אלומיניום – איטום והגנה מקסימלית

אחת התכונות המאפיינות את האלומיניום הוא כושר איטום ובידוד. פרגולות האלומיניום יספקו לכם הגנה מושלמת מפני פגעי מזג האוויר- הן מפני טיפות הגשם והן מקרני השמש. תוכלו לשהות בחצר או במרפסת בכל מזג אוויר, ובחודשי הקיץ החמים ליהנות מהצללה מליאה. יתרון נוסף של פרגולות האלומיניום הוא ההגנה על הרכוש שלכם מפני מזג האוויר. לרובנו יש מחסן בו אנו מאחסנים צעצועים של הילדים או גרילים ביתיים, אך אם אין לנו מחסן נשמור אביזרים אלו במרפסת הבית או בחצר. חפצים אלו וחפצים יקרי ערך נוספים עלולים להינזק כשהם חשופים לשמש, לדהות או להחליד בגשם, אך עם פרגולות אלומיניום, כל החפצים שלנו מוגנים.

פתרון נפלא, לא רק לדירות פרטיות

 

פרגולות אלומיניום לא מככבות רק במרפסות וגינות הבתים הפרטיים, אלא גם במגוון מסעדות ובתי עסק. בימות הקיץ משמשות הפרגולות להצללה וקירוי מתחמי האירוח, ובחורף ניתן לסגור אותם ולהוסיף שטח לבית העסק. אם נוסיף לכך את העובדה שהפרגולות בעלות מראה נקי וחדשני, המשתלב באופן הרמוני עם מגוון עיצובים, נקבל את הבשורה המשתלמת ביותר בכל מה שקשור להצללה.

חברת אופק מתקינה את כל סוגי הפרגולות , פרגולות מאלומיניום, פרגולה מאלומיניום , כל סוגי מעקות אלומיניום , חברת אופק מעקות ומסתורי כביסה אופק מעקות בת ים

לעוד מידע על התקנת פרגולות אלומיניום השאירו פרטיכם או צרו קשר בטלפון ונעמוד לשירותכם.