לשירות והזמנות:

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום - במחיר הצרכים הפונקציונליים

הנוכחות הפיזית של הגדר מהווה לעתים קרובות צורך הכרחי, אך היא עשויה להיות מאיימת ומנוכרת מעצם קיומה. עם זאת, בעידן המודרני מסתמנת מגמה שבה הגדר איננה משמשת לצורכי הגנה ותיחום בלבד, אלא מעניקה גם הצהרה עיצובית דומיננטית המעידה לא מעט על דרי הבית. החיים האורבניים העירוניים מצריכים את הסדרת ההפרדה בין מבני המגורים, כשיצירת החיץ חיונית בעיקר כשהדבר נוגע לבתי קרקע עם גינה או שטח פרטי. הגדרות הינן הדרך המקובלת ביותר הן להקניית הגנה וביטחון על הבית והרכוש והן להגדרת המתחם ושמירה על הפרטיות, ואין גדרות שתשתלבנה טוב יותר מאשר גדרות אלומיניום.

גדרות אלומיניום – איכות, אלגנטיות ויוקרה

במהלך בחירת הגדר המותאמת אופטימלית ישנם מספר שיקולים שאותם יש לקחת בחשבון החל מאיכות החומרים ורמת התחזוקה הנדרשת, דרך הקו העיצובי הסביבתי והטעם האישי וכלה בהיבט התקציבי. עד לפני שנים ספורות נחשבו הגדרות מעץ לאיכותיות ביותר, אך המגמה השתנתה באופן חד עם חדירתו של האלומיניום אל הזירה. כיום מעדיפים המעצבים ואנשי המקצוע לעשות בו שימוש, היות ומדובר בחומר, חזק, עמיד ושניתן לעיצוב כיד הדמיון בכל אלמנט עיצובי שבו חפץ הלקוח. גדרות מאלומיניום מתאפיינות בעמידות למשך עשרות שנים, והן אינן דורשות תחזוקה. גדרות אלומיניום משווקות בגוונים רבים, וניתן לעצבן בשלל ווריאציות המשדרות אלגנטיות ויוקרה.

מעטפת רחבה של יתרונות

גדרות אלומיניום ניתנות לשילוב בחומרי גלם נוספים כגון זכוכית, פוליקרבונט עץ וכדומה, וקיימת גם האפשרות ליצור את הפרופילים במגוון חתכים שונים. גדרות האלומיניום מתאפיינות במעטפת רחבה של יתרונות כמו עמידה בפני תנאי מזג האוויר קשים. כמו כן, בניגוד לגדרות מחומרי גלם אחרים, הגדר עמידה ביותר הן כנגד החלדה וקורוזיה והן כנגד חומרי דישון וריסוס שונים. יתרון אחר הוא משקלו הנמוך של האלומיניום בהשוואה אל חומרי הגלם האחרים, עובדה המאפשרת התקנה קלה, פשוטה, מהירה וזולה יותר. בנוסף ליתרונות הטכניים, מהווה האלומיניום מתכת גמישה ונוחה מאוד לעיבוד, ומאפשר משחק עם מגוון רחב של אלמנטים וצורות וצבעים כמו שחור, לבן, בז', חום וכדומה.

חברת אופק מעקות ואלומיניום – אמינות ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אחת מהחברות המובילות בתחום היא אופק מעקות ואלומיניום, המתמחה בשיווק מעקות, פרגולות אלומיניום, פתרונות הצללה, חיפויי קיר, מסתורי כביסה וכן גדרות אלומיניום. חברת אופק מעקות ואלומיניום חרתה על דגלה את השאיפה למצוינות נטולת פשרות, וכן לאמינות ושירות בסטנדרטים המחמירים ביותר. חברת אופק מעקות ואלומיניום עומדת בכל הדרישות של מכון התקנים הישראלי ולרשותה עומד צוות עובדים מקצועי ומיומן, המתלווה אל הלקוח החל משלבי ההתקשרות הראשוניים ועד לסיומו של הפרויקט, כשבסופו מוענקת ללקוח אחריות מלאה על המוצר. חברת אופק מעקות ואלומיניום מעניקה את שירותיה לגופים, ארגונים, מוסדות חינוך, קבלני בניין ועוד.

נשארתם עם עוד שאלות לגבי גדרות לחצר מאלומיניום ? מעונינים לקבל הצעת מחיר אטרטקיבית ? צרו עמנו קשר .

תפריט Menu

call-doctor
צרו קשר ונשמח לעזור לכם