גדרות לבריכה – הפתרון המושלם למניעת כניסת ילדים לבריכה

גדרות לבריכה – הפתרון המושלם למניעת כניסת ילדים לבריכה

צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

עונת הקיץ רק החלה וכבר ילדים רבים טבעו בבריכות שחייה ביתיות ופרטיות ובבריכות בצימרים ובמתחמי נופש ופנאי. כדי לשמור על הילדים ולהגן עליהם מפני טביעה, וכדי לעבור את הקיץ בשלום, גם אתם חייבים להתקין גדר מסביב לבריכה, אפשר לרכוש גדרות אלומיניום איכותיות ועמידות בעיצוב מרהיב ויוקרתי, עם דלת ומנגנון נעילה. גדר אלומיניום מסביב לבריכה נחשבת לפתרון מקצועי לתיחום הבריכה, הגד עמידה בפני פגעי מזג האוויר ואין צורך בתחזוקה מיוחדת.

כדאי לדעת כי בעקבות ריבוי מקרי הטביעות בבריכות הוחלט לעדכן את תקנות התכנון והבנייה, וכעת יש הוראות מחייבות להתקנת אמצעי בטיחות בבריכות פרטיות, וללא אמצעי תיחום מסביב לבריכה כמו גדר עמידה, לא ניתן לקבל היתר לבניית בריכה ביתית.

גדר אלומיניום מסביב לבריכה

אחד הפתרונות המומלצים לתיחום בריכות שחייה פרטיות הוא בניית גדר העשויה מאלומיניום. גדרות אלומיניום נחשבות לפתרון איכותי ובטיחותי, הן מונעות כניסת ילדים לבריכה ללא השגחה של מבוגר, ניתן לעצב אותן בהתאם לדרישות הלקוח ועיצוב החצר, קל להתקין אותן, אפשר גם לבד בשיטות עשה זאת בעצמך, ואפשר לפרק אותן בקלות.

גדרות אלומיניום מסביב לבריכה הפרטית הן עמידות וחזקות, אלומיניום הוא חומר בנייה נפוץ המאופיין בעמידות גבוהה במיוחד בפני קורוזיה (חלודה) ופגעי מזג האוויר, ולמעט ניקיון שוטף אין צורך בתחזוקה מיוחדת. האלומיניום לא דוהה בשמש, אין צורך לצבוע את הגדר אחת לשנה או שנתיים, ואפשר לבחור בעיצוב אלגנטי ויוקרתי המוביל לעלייה בשווי הנכס.

שכבת הגנה נוספת

כתוצאה מריבוי מקרי הטביעה בבריכות בישראל, בעיקר של ילדים קטנים מתחת לגיל 5, חשוב להתקין אמצעי מיגון וגידור מסביב לבריכות השחייה הביתיות והפרטיות כדי להגן על הילדים. אמנם, אין אף גדר שיכולה למנוע באופן הרמטי כניסה של ילדים לבריכה, אך אם מתקינים גדרות אלומיניום בהתאם לתקנים המחייבים, הסיכון שילד קטן יצליח לטפס מעל הגדר שואף לאפס. לכן, חשוב להזמין גדרות אלומיניום לתיחום הבריכה הפרטית רק מחברה מוכרת ואמינה המתמחה בין השאר בעבודות אלומיניום. במקרים מסוימים כדאי להזמין את הגדר מהחברה שבנתה והתקינה את הבריכה.

הגדר חייבת להיות בגובה של לפחות 120 ס"מ ועד 150 ס"מ, בין חלקי הגדר אסור להותיר רווח גדול מ-10 ס"מ – קוטרו של כדור טניס. כמו כן, יש לוודא כי אין אפשרות לטפס מעל הגדר או לעבור ברווח בתחתית הגדר, וחשוב להתקין שער עם מנעול, ולא לאפשר לילדים להגיע למפתח.

פתרון נוסף, ולרוב גם זול יותר, הוא להתקין גדר רשת לבריכה, הגדר עמידה בפני פגעי מזג האוויר, לא ניתן לטפס עליה, ואפשר להתקין אותה לבד ולחסוך עלויות.

חשוב לרכוש גדרות אלומיניום לתיחום הבריכה רק מחברה אמינה, מומלץ לבדוק מראש שהגדר עומדת בדרישות המחייבות של הרשות המקומית בשטחה אתם גרים, וכדאי להתרשם מעיצובים שונים כדי לקבל החלטה נכונה ועניינית.  

 

 

 

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...