צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

המדריך לבחירת חברה להתקנת מסתורי כביסה

מסתור כביסה יגן על הכביסה שלכם מפני גללי יונים, חול, שמש חזקה ואבק. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מסתור כביסה? הכל במאמר הבא.

לפי משפט ידוע ״אסור להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה״, וכדאי שגם את הכביסה הנקייה אותה אתם נוהגים לתלות על החבל תסתירו מעיני העוברים והשבים. מסתור כביסה מאלומיניום הוא פתרון אלגנטי להסתרת הכביסה ולהגנה על בגדים מפני פגעי מזג האוויר. מסתור כביסה מסתיר לא רק את הכביסה שלכם אלא גם מנועי מזגנים, צירי מילוט, פירי אשפה ומעליות. לפני שאתם בוחרים במסתור כביסה, חשוב לוודא כי החברה המתקינה את המסתור היא אמינה, בעלת ניסיון רב ושתספק לכם מסתור שיתאים לביתכם.

מהם היתרונות של מסתור כביסה מאלומיניום?

מסתור כביסה תורם לפרטיות שלכם. המסתור מסתיר את הבגדים האינטימיים שלכם מפני עיניהם של השכנים ושל עוברי האורח ברחוב. בנוסף לכך, הוא מגן על הבגדים התלויים מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מסופות חול ואבק, לשלשת יונים, פיח ושמש קופחת שעלולה לגרום לדהיית צבעי הבגד. בנוסף, ישנו מגוון רחב של עיצובים למסתור הכביסה, כך שתוכלו להתאים את המסתור לעיצוב הבית שלכם. ממש כפי שמסתור כביסה משפר את איכות החיים, כך גם התקנת תריס חשמלי בבית תהפוך את חיי היום יום שלכם לנוחים יותר.

בנוסף, ניתן לקרוא מאמר מיוחד שכתבנו, 5 סיבות להתקנת מסתור כביסה בדירה.

כיצד תבחרו תריס חשמלי?

תריס חשמלי מעניק לכם שליטה נוחה על האור הנכנס לביתכם. הוא מגיע במגוון צורות ושלבים וקל מאוד לתפעול. התריס החשמלי חוסך לכם את הצורך להפעיל כוח פיזי בפתיחה וסגירה של התריסים, ומאפשר לכם להוריד ולהרים אותו בדיוק לגובה שאתם מעוניינים בו. חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה בעלת ניסיון רב בהתקנת תריסים חשמלייםמומלץ להתייעץ עם החברה לגבי בחירת השלב של התריסים - שלב אור הכולל מרווח בין השלבים דרכו חודר אור השמש, שלב משוך המאופיין בחוזק רב ושלב מוקצף שמחירו זול אך הוא מתאים לפתחים של עד שלושה מטר. תריס חשמלי איכותי יחזיק לכם שנים רבות, אך ישנם מקרים בהם עלולה להתרחש תקלה בתריס. לפני שאתם מזמינים טכנאי לתיקון תריסים חשמליים, יש לוודא כי יש מאחוריו המלצות וניסיון בתיקון תריס חשמלי.

מדוע לבחור באופק מעקות ואלומיניום?

אנחנו באופק מעקות ואלומיניום מתמחים בתחום מסתורי הכביסה כבר שנים רבות ומחזיקים צוות מיומן, מקצועי ואמין שביצע כבר מאות התקנות של מסתורי כביסה ללקוחותינו הרבים.

בתור אחת מהחברות המובילות בתחום אנו שמים דגש על סטנדרט בנייה גבוה ומבצעים ייצור והתקנה בכפוף לתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

באתר שלנו ניתן להתרשם ממוצרינו היחודיים ובנוסף אנחנו תמיד כאן לענות על שאלות, לייעץ וללוות אתכם לאורך כל התהליך.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...