טיפים לבחירת מעקות למרפסות

לפני כל דבר אחר, אנחנו דואגים לבטיחות האישית של כל אחד ואחד מדיירי הבית, מהמבוגרים ביותר לצעירים ביותר. במקרה של הזאטוטים יש לנושא הזה חשיבות רבה, שכן צעד אחד מיותר או ניסיון לטפס על שולחן גבוה מדי עשוי להוביל לנפילת הילד מהמרפסת. מסיבה זו בדיוק אנחנו זקוקים להתקנת מעקות למרפסות, אבל לא תמיד בטוחים איך עושים את זה נכון, אילו חומרים גלם מתאימים למשימה ואיך נבטיח בטיחות מוגברת. התשובות לשאלות הללו בדיוק נמצאות לפניכם.

 

מעקות למרפסות – חומרי גלם אפשריים

באופן כללי אפשר להתקין היום מעקות למרפסות משלל חומרי גלם. מי שמעדיף להמשיך וליהנות מהנוף היפהפה מעבר לחלון יבחר לעיתים קרובות במעקות זכוכית. בהיותה שקופה היא בהחלט אידאלית בהתקנת מעקות למרפסות, והיא מאפשרת לנו להמשיך ליהנות מהנוף מצד אחד, וגם ליצור תחושת מרחב רבה יותר. דרך נוספת לעצב מעקות למרפסות היא באמצעות אלומיניום או ברזל. לרוב הבחירה הטובה יותר היא בחירה באלומיניום, חומר יציב וחזק יותר, וגם חומר שמחליד הרבה פחות. מעקות למרפסות הן לא רק אמצעי בטיחות אלא פריט עיצובי שמשפיע על מראה המרפסת שלכם, ומכאן ששימוש בברזל המחליד עשוי להוביל למראה לא מאוד אסתטי בהמשך, כשהגשם יגיע. אגב, אם אתם תוהים למה עץ לא מוצע כאן הסיבה היא פשוטה. בעוד זהו חומר גלם מצוין למעקה למדרגות הפנים שלכם, בכל הקשור להתקנת מעקות למרפסות הוא הרבה פחות רצוי משום שהשמש החזקה תפגע במראה שלו באופן ניכר והשמש יזיק לו מאוד.

 

איך נקבעים מחירי מעקות למרפסות?

לאחר שזיהינו את החומרים המועדפים להתקנת מעקות למרפסות הגיע הזמן לקבל כמה החלטות. חברה המתמחה בתכנון והתקנת מעקות למרפסות תוכל לעזור לכם בשלב הזה, וכך תוכלו לדעת איך ייראה המעקה שלכם והאם הוא באמת נכון עבורכם. חשוב לזכור שמחירי מעקות למרפסות תלויים לרוב בגורמים שונים, החל מהחומר שבו תבחרו, העיצוב הייחודי והחברה המבצעת. ניסיון, מקצועיות ואמינות הם שלושה מרכיבים קריטיים, והם לרוב יעלו לכם קצת יותר. מצד שני, אם תבחרו בגורם שאיננו מקצועי או מנוסה מספיק אתם עשויים למצוא את עצמכם עם מעקות למרפסת שאין להם כל תועלת. מאחר ומדובר במרכיב קריטי שמשפיע על תחושת הבטיחות האישית שלנו, אין כל מקום לפשרות. אז תנו למחיר את המקום הראוי לו, אבל אל תקבלו החלטות רק על סמך השורה התחתונה.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5

צרו קשר ונשמח לעזור לכם