כך הפך מעקה זכוכית לבחירה הפופולארית

כך הפך מעקה זכוכית לבחירה הפופולארית

תים רבים בישראל כבר גילו את היופי והייחודיות של מעקה הזכוכית. מעקה זכוכית היה נפוץ מאז ומעולם בחנויות ובמשרדים, בעיקר בזכות המראה היוקרתי שהוא מכניס לכל חלל שבו הוא ממוקם. האלגנטיות והתחושה הנקייה כל כך הפכו אותו למבוקש גם בקרב בעלי בתים ודירות שמחפשים פתרון בטיחותי למרפסת השמש, למדרגות הפנים או לחצר. גם היכולת שלנו לבחור בדיוק את הדגם המועדף עלינו ולשלב מעקה זכוכית עם חומרי גלם אחרים כמו אץ ואלומיניום, היא זו שעושה את ההבדל.

מעקה זכוכית – הפתרון האלגנטי והגמיש

אחד היתרונות המרכזיים של מעקה זכוכית הוא יתרון הגמישות. השימוש בזכוכית הנקייה מאפשר לנו לבחור היכן להציב אותה, וכך היא יכולה לשמש גם כחיץ בין אזורים שונים בחצר בלי לפגוע בתחושת המרחב הנחשקת. למשל, בגינות בהן מוצבת בריכה ניתן להתקין מעקה זכוכית מרהיב ביופיו שימנע מהזאטוטים את היכולת להתקרב למים ולהסתכן בנפילה אליהם. זאת מבלי לסגור את החצר ולהפוך אותה לצפופה. בבתים שבהם שני מפלסים ניתן להציב מעקה זכוכית שימנע את הנפילה מהקומה העליונה אל התחתונה, ועדיין להכניס אור טבעי שימלא את כל חלקי הבית.

מעקה זכוכית למדרגות הפנים ולמרפסת

לצד החשיבות הרבה שיש למעקה זכוכית בחצר הבית, הוא מספק לנו יתרונות רבים גם בתוך הבית ובדירות שאינן צמודות לקרקע. מדרגות הפנים של הבית יכולות לזכות למתיחת פנים נפלאה עם מעקה זכוכית, וכך נוכל ליהנות מתחושת בטיחות מוגברת תוך שהדירה נראית עדיין פתוחה ומרווחת מאוד. זוהי גם דרך נהדרת להתגבר על אחד האתגרים העיקריים שנלווים לתכנון מעקה הבטיחות – הקושי בבחירת מעקה מעוצב שישתלב במדויק עם העיצוב הכללי של הבית. באופן דומה ניתן להתקין מעקה בטיחות במרפסת השמש, מקום שבו הילדים אוהבים לשחק ולרוץ להנאתם. כאן יש למעקה זכוכית יתרון גדול נוסף, שכן הוא מאפשר לנו ליהנות מהנוף הנשקף אלינו. זאת בהשוואה למעקות אטומים אחרים שחוסמים את הפארקים הירוקים מעבר לכביש.

מעקה זכוכית לבית ולמשרד

היתרונות הרבים שמנינו במאמר זה, לצד השימושים הרבים והמגוונים של מעקה הזכוכית, הם שמסבירים איך הפך הפריט הזה למבוקש כל כך בבתים ובמשרדים רבים. אם אתם מחפשים דרך טובה להרגיש בטוחים יותר בבית, תוך שמירה על עיצוב יוקרתי ונקי, מעקה זכוכית ישיג את המטרה. גם התחזוקה שלו תהיה פשוטה ונוחה מאוד, וזהו בוודאי יתרון משמעותי שכדאי לקחת בחשבון בעת קבלת ההחלטה.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...