מסתורי כביסה

מסתורי כביסה

צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

זקוקים למסתור כביסה מודרני?

✔️רמה גבוהה של אסתטיקה

✔️שמירה מלאה על הפרטיות

✔️הגנה על הכביסה

✔️עיצוב מודרני טרנדי

✔️חומרי גלם מעולים

✔️גימור מדויק

✔️מוצר בהתאמה אישית

✔️מתאים לכל בית

✔️ייצור והתקנה תוצרת הארץ

פנו עוד היום לאופק, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה למסתור כביסה שיעשה את ההבדל.

מסתורי כביסה מאלומיניום

כבר מזמן נאמר "לא מוציאים את הכביסה המלוכלכת החוצה". הכוונה במשפט זה היא שאין צורך שהכביסה המלוכלכת שלנו תהיה גלויה לעין כל ועלינו לשמור עליה במקום מוסתר. כדי להסתיר את הכביסה המלוכלכת ניתן לתלות אותה במקום מוסתר או להיעזר בפתרון מתקדם יותר- מסתורי כביסה מאלומיניום, המסתירים את הכביסה באלגנטיות ובסגנון. מסתורי כביסה מאלומיניום יכולים להסתיר לא רק את הכביסה המלוכלכת אלא גם מנועי מזגנים, פירי אשפה ומעליות, צירי מילוט ועוד.

מסתורי כביסה- לשם מה ?

מסתורי כביסה מסייעים לנו לשמור על הפרטיות, וכן מגנים על הכביסה הנקייה מפני אבק ולכלוך ציפורים. אף אחד לא מעוניין שהכביסה הנקייה והמבריקה תפגע מהשמש הקופחת או מגללי הציפורים- מסתורי הכביסה של אופק מעקות נבנו בדיוק למטרה זו, הם עשויים אלומיניום איכותי בגימור מיוחד המעניק הגנה מושלמת לכביסה התלויה על החבל. חשוב להדגיש כי ברוב בנייני המגורים תפקידם של מסתורי הכביסה הוא לשמור על הכביסה, אך לעיתים עלולות יונים תועות להסתתר בתוכן. הפתרון היעיל ביותר במצב זה הוא התקנה של רשת יונים מקצועית שתפתור את הבעיה.

 

עיצוב בגימור מושלם של מסתור כביסה עם מחיר אטרקטיבי

בנוסף לתפקידים שציינו קודם, למסתורי הכביסה מאלומיניום יש תפקיד עיצובי. תוכלו לבחור בין מגוון גדלים ועיצובים של מסתורי כביסה למראה אחיד ואסתטי. מסתורי הכביסה שלנו הינם תקניים, ועשויים מברזל מגולן וגם חיפוי אלומיניום. ניתן להוסיף גגון על המסתור כהגנה מיונים ולכלוך. המסתורים מעניקים מראה אחיד לכל חלל הבית ומשתלבים היטב עם כל סגנון עיצובי.

אנו באופק מעקות נלווה אתכם  מתחילת התהליך ועד לגימור מושלם, על ידי צוות מקצועי אשר יתאים לכם את המסתור המתאים עבורכם. יש אפשרות לעיצוב אישי של מסתור הכביסה לפי הטעם שלכם.

יש לכם עוד שאלות לגבי מחיר של מסתור כביסה ? השאירו פרטים או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 34  ממוצע: 4.8

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...