מספיק להביט על סביבת המגורים שלנו כדי לזהות את הסכנות האורבות בה. המדרגות המובילות אל הבית, כמו גם אלו שמובילות אל הקומה השנייה, מחייבות מעקה אלומיניום או זכוכית (או עץ) כדי שהטיפוס בהן יהיה בטוח יותר.

גם ממרפסת השמש שלנו נהנה הרבה יותר אם נדע שהילדים לא יכולים ליפול גם כשהם מתרוצצים מקצה לקצה. בין שלל הפתרונות הקיימים היום, ובין מבחר החומרים בהם נעשה שימוש, מעקות אלומיניום זוכות לפופולאריות גבוהה במיוחד. יש לכך כמה סיבות טובות, והנה הן לפניכם.

מעקה אלומיניום מספק לנו חופש בחירה

כשאנחנו מתכננים מעקות בטיחות למדרגות הפנים אנחנו לוקחים בחשבון גם את השפעתו על העיצוב. זוהי נקודה מאוד חשובה בייחוד בחלקו הפנימי של הבית, שהרי המעקה אמור להשתלב עם הסגנון הכללי שבו בחרנו לעצב את הסלון, את המטבח וכל אזור אחר שמשקיף אל גרם המדרגות הזה.

מעקה אלומיניום זוכה כאן ליתרון ברור על פני חומרים אחרים בעיקר משום שהוא מאפשר לנו לבחור עיצוב ייחודי על פי הטעם האישי שלנו. בין אם הסטייל שלכם הוא מודרני וחדיש ובין אם אתם מעדיפים לשלב נגיעות של סגנונות קלאסיים יותר, מעקה אלומיניום יעניק לכם חופש בחירה רחב הרבה יותר.

מעקה אלומיניום חזק הרבה יותר

גם כשאתם מתקינים בבית מעקה זכוכית אתם יכולים להיות רגועים שמדובר בפתרון חזק ויציב, ואין סכנה אמיתית להתנפצות הזכוכית לרסיסים קטנים ומסוכנים. מצד שני, מעקה אלומיניום הוא מיסודו חזק מאוד וגם עמיד להפליא. זוהי נקודה חשובה לא רק מתוך שיקולי בטיחות, אלא גם כשלוקחים בחשבון נושאים כמו תחזוקה.

מעקה אלומיניום נוח יותר לתחזוקה, וזו פשוט עובדה בשטח. הוא לא מחליד כמו ברזל והוא לא נסדק כמו עץ. לכן הוא מומלץ הרבה יותר, בוודאי אם תרצו לעבוד קצת פחות קשה ואם תעדיפו להימנע מהחלפת המעקה מדי כמה שנים.

חם בשמש? המרפסת שלכם לא עושה את המירב? אופק מעקות ואלומיניום מציעים לכם פתרונות הצללה של עד 100% הגנה מפני הכל מזגי האוויר. פנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתעשה את ההבדל.

ההגנה החשובה של מעקה אלומיניום

אם כן, מעקה אלומיניום הוא פתרון מושלם משום שהוא משלב בין שני הנושאים החשובים ביותר: בטיחות ואסתטיקה. אין ספק שהחוזק שלו מאפשר לנו ליהנות מתחושת בטיחות מוגברת, כפי שאין ספק ביחס ליכולת שלנו לבחור בדיוק את הסגנון שאנחנו אוהבים. היום אנחנו כבר לא צריכים להתפשר באף אחד מהתחומים הללו, ועם חברה מקצועית ואיכותית שאמונה על תכנון המעקה אפשר להרגיש בטוחים יותר בביתנו שלנו, וגם במרפסת השמש המפנקת לה פיללנו.

מחפשים פרגולות אלומיניום ? פנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתעשה את ההבדל.