לשירות והזמנות:

מעקות אלומיניום מחירים – כשאסתטיקה ובטיחות נפגשים

מעקות אלומיניום מחירים וסוגים מומלצים

בימינו אנשים רבים מעדיפים להתקין מעקות אלומיניום בבתיהם ולזנוח את אפשרויות העץ והמתכת. הסיבה לכך היא העמידות הרבה של חומר האלומיניום, ללא שום צורך להשקיע זמן וכסף בתחזוקה, כמו גם המחיר הנמוך בהרבה, לעומת האפשרויות האחרות. בבואכם לבחור מעקות אלומיניום מחירים וסוגים רבים יתגלו בפניכם. בשורות הקרובות תקבלו סקירה שלהם, כך שתוכלו לבחור בצורה נבונה.

מעקות אלומיניום מחירים משתלמים אבל לא רק!

ישנם מספר יתרונות שאמורים לגרום לכם להעדיף מעקה אלומיניום על פני כל אפשרות אחרת. כאמור, זה מתחיל במחיר הנוח שכן עבור מעקות אלומיניום מחירים של החל מ- 600 שקלים בלבד למטר, הם דבר שכיח ביותר. קשה מאוד למצוא מחירים כאלה בסוגי חומרים אחרים. מעבר לזאת, העמידות של מעקות אלו היא ברמה אחרת ממה שהורגלתם. בעוד הברזל רגיש מאוד להתפתחות חלודה בשל הלחות הגבוהה השוררת בישראל ואילו העץ נרקב במהירות, האלומיניום עמיד לגמרי כנגד רטיבות ומתאים באופן מושלם למזג האוויר הישראלי. במילים אחרות – מדובר בחומר מנצח לא רק בתור מעקות בטיחות למדרגות אלא גם כאשר מחפשים מעקות למרפסות שיחזיקו זמן רב ללא תחזוקה.

מעקות אלומיניום חזקים ויציבים

אם מעקות אלומיניום מחירים הם פריט בטיחות, אין ספק שהם חייבים להיות חזקים ויציבים מאוד. מעקה חזק שהותקן על פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר הוא מעקה שגם אם נישען עליו עם משקל גופנו הוא יישאר במקומו, מגן עלינו מפני נפילות. בנוסף, מאחר ומדובר בחומר גלם איכותי במיוחד, מעקות אלומיניום מחירים עמידים יותר גם בפני נזקי מזג האוויר, בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם החורף נמצא בשיאו.

מסיבות אלה אנחנו בוחרים להתקין את אמצעי הבטיחות החשוב כל כך, והוא זה שמאפשר לנו לשהות בבית בבטחה, גם כשהילדים משחקים בחוץ וגם כשהאורחים מגיעים לביקור ולמפגש חברתי באוויר הפתוח.

בעלי דירות רבים בישראל נהנים ממרפסת שמש פתוחה ומפנקת. הם מארחים בה חברים, זוכים לנשום אוויר צלול או לשחק עם הילדים בשטח הפתוח. אלא שלצד היתרונות הרבים של המרפסת יש לה גם חיסרון אחד משמעותי, והוא החשש מפני נפילות. מצד שני, לחיסרון הזה יש פתרון אחד פשוט מאוד, והוא התקנת מעקות אלומיניום או זכוכית.

כך אפשר להבטיח הגנה מרבית לכל דיירי הבית, גם הקטנים וגם הגדולים. אם הבטיחות איננה סיבה מספקת, שהרי שמעקות אלומיניום מחירים הם גם חזקים ויציבים אבל גם מרשימים ומעוצבים להפליא. השאלה הגדולה כעת היא איך בוחרים מעקות למרפסות ומה צריך לבדוק לפני שמקבלים החלטות?

סוגים שונים לבחירה

מעקה אלומיניום הינו מעקה שעשוי מחומר חזק כך שהוא יכול לעמוד לבדו בכל תקני הבטיחות הנדרשים ולשאת משקלים אדירים. למרות חוזקו, קיימת אפשרות "לשחק" עם החומר בקלות ולעצבו כיד היוצר, ועל כן ניתן למצוא את המעקות הללו בסגנונות מגוונים ביותר. במידה ומדובר על מעקה שמיועד למדרגות, ניתן אף ליצור מאחזי יד לאורך המדרגות בשילוב סורגים שמונעים נפילה דרך המעקה.

כנ"ל לגבי מעקה למרפסת, מה שמונע את הסיכוי שילדים יטפסו עליו או יעברו דרכו. אפשרות נוספת היא של מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית. מעקות אלו אינם מסתירים את הנוף מהמרפסת, מגדילים את תחושת החלל הפנוי במדרגות ובטיחותיים ביותר, שכן לא ניתן לעבור דרכם מאחר ואין רווחים. ניתן אף להתקין מעקה זכוכית בזיגוג יבש שמאפשר את שליפת הזכוכיות מעת לעת באופן עצמאי, בין אם לצרכי ניקוי ובין אם לצרכי החלפה והתחדשות.

מעקות אלומיניום מחירים בשלל עיצובים

המאפיין השני של חומר הגלם הנפלא הזה הוא שמדובר בחומר שקל לעצב בדיוק כפי שאנחנו רוצים. במילים אחרות, מעקות אלומיניום מחירים בטוחים הם הרבה יותר מאשר כלי הגנה. למעשה, תכנון נכון יאפשר לנו לעצב את המעקה בדיוק כפי שאנחנו רוצים ואוהבים. זהו עיצוב מודרני וחדשני, מגוון ומרשים מאוד. לרוב הוא גם משתלב באופן מדויק עם העיצוב הכללי של הבית.

אם בחלקו הפנימי של המבנה קיימים מעקות נוספים, לדוגמה לאורך גרם המדרגות הפנימי, כל המעקות בחלקיו החיצוניים והפנימיים יעוצבו על פי קווים אחידים. זהו עיצוב ברמה אחרת, וכשמוסיפים לכך גם את סוגיית הבטיחות מבינים עד כמה חשוב המעקה בבית.

מהו טווח המחירים?

טווח מחירי הבסיס של האלומיניום נע בין 600 ל- 1,000 שקלים למ"ר. הדבר נכון לא רק לגבי מעקות אלא גם לגבי פתרונות הצללה למיניהם שעשויים מחומר זה, כגון פרגולות וסוככים. יחד עם זאת, במקרה של מעקות אלומיניום מחירים גבוהים יותר מהטווח שציינו גם הם אפשריים, כך למשל במקרה שמשלבים בהם זכוכית. מעקות זכוכית למרפסת יעלו כ- 1,500 שקלים למ"ר בערך כאשר העלייה קשורה לטכניקת החיתוך של הזכוכית שחייבת להיות מדוייקת לפי תוואי השיפוע של המעקה.

המחיר של מעקה זכוכית  עולה גם ככל שבוחרים בזכוכית איכותית יותר, למשל חלבית, צבועה, מודפסת או זכוכית אקסטרה-קליר לשקיפות מירבית. גם בחירה בשיטת הזיגוג היבש מעלה את המחיר וכך גם לגבי תוספת של מאחז יד כאשר כל יחידה עולה בסביבות 150 שקלים (לעומת מעל 250 שקלים כאשר מדובר בברזל).

היזהרו מהצעות מחיר זולות מידי

כאשר רוכשים מעקות אלומיניום מחירים טובים הם דבר שצריך לחפש אך יש להקפיד לא להתפתות למחירים נמוכים מדי, שמהווים נורת אזהרה. זכרו תמיד כי בתחום המעקות אין שום מקום לטעויות. מדובר באלמנטים שאמורים לשרת אתכם נאמנה שנים רבות מבחינה בטיחותית ועיצובית גם יחד. על כן חשוב להיזהר מהצעות מחיר זולות מידי אשר עשויות להעיד על חומר לא איכותי דיו שיתקלף ויתבלה תוך תקופה קצרה. מעקות שכאלה אף עשויים להתמוטט בסופו של דבר ולסכן את דיירי הבית. ישנה חשיבות עצומה גם להקפדה על התקנה נכונה שלהם מבחינת דרישות החוק (למשל, עניין הגובה), ואין בעיה לשלם מעט יותר על מנת להבטיח זאת.

התקנה איכותית היא הסוד

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מעקה בטוח וחזק, מרשים ואסתטי, היא להיעזר בחברה בעלת ניסיון בתכנון, עיצוב עם התקנת מעקות אלומיניום. הניסיון הזה הוא שיבטיח לנו ראש שקט הרבה יותר וגם ביטחון בעובדה שההתקנה תתבצע באופן מדויק, ללא פשרות, ללא עיגולי פינות ומתוך דאגה לבטיחות האישית שלנו ושל בני המשפחה שלנו.

מחפשים פרגולות אלומיניום ? פנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתעשה את ההבדל.

אופק מעקות ואלומיניום – גם מגוון. גם מחירים נוחים לצרכן.

כאשר מחפשים עבור מעקות אלומיניום מחירים טובים, יש רק מקום אחד להתקשר עימו – אופק מעקות ואלומיניום. אצלנו תמצאו מעקות אלומיניום במגוון סגנונות רחב, כאשר מלבד האפשרות המשולבת (אלומיניום-זכוכית) אנו מתמחים גם בהתקנת מעקות זכוכית למדרגות על פי כל התקנים המתבקשים. אצלנו תמצאו מבצעים משתלמים לאורך כל חודשי השנה גם בכל הקשור לפרגולות והאביזרים הנלווים להם (מאוורר תקרה לפרגולה, תאורות לד ועוד). צרו עימנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

פוסטים נוספים
התקנת פרגולה אלומיניום

התקנת פרגולה אלומיניום

התקנת פרגולה אלומיניום – כך תעשו זאת נכון יותר ויותר משפחות בוחרות בימינו באפשרות של התקנת פרגולה אלומיניום בחצר או מרפסת ביתם, וזאת בשל קלות

קרא עוד »
פרגולת אלומיניום

פרגולת אלומיניום

האם רכישת פרגולת אלומיניום באמת משתלמת? אלומיניום הינה מתכת שימושית ונפוצה ביותר בענף הבנייה. הדבר מתבטא היטב גם בתחום פתרונות הצללה ופרגולות, שם ניתן למצוא

קרא עוד »
כמה עולה פרגולה אלומיניום

כמה עולה פרגולה אלומיניום

כמה עולה פרגולה אלומניום? המדריך המלא חומר האלומיניום הולך וצובר תאוצה בתחום הפרגולות וזאת בשל עמידותו הרבה, היעדר צרכי התחזוקה ובעיקר המחיר הנוח לעומת אפשרויות

קרא עוד »
פרגולות אלומיניום מבצע

פרגולות אלומיניום מבצע

פרגולות אלומיניום מבצע שכדאי לחפש בזכות ההקלות הרבות המפורטות בחוק התכנון והבנייה המעודכן, כל אחד יכול בימינו לתכנן ולהקים פרגולה במרפסת או בחצר במינימום הבירוקרטיה

קרא עוד »
פרגולות אלומיניום בצפון

פרגולות אלומיניום בצפון

פרגולות אלומיניום בצפון – מה תמצאו אצל חברה איכותית? בעוד בעבר הקמת פרגולה התאפשרה אך ורק באמצעות השימוש בעץ, כיום בזכות יתרונות האלומיניום ניתן ליהנות

קרא עוד »
פתרונות הצללה למרפסת

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום – מדוע היא עדיפה על פרגולות עץ? אין דבר יותר מהנה מאשר לשבת ביום שמש חם מתחת לפרגולה בבית ולהשקיף על הנוף ואין

קרא עוד »
מעקה זכוכית למרפסת

מעקה זכוכית למרפסת

אי אפשר לדבר על מרפסת בישראל מבלי להזכיר מעקה זכוכית למרפסת. מעקה זה הוא חובה במרפסות רבות וזאת מכיוון שהוא שומר ומגן מפני נפילה והוא

קרא עוד »
חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום – מה היתרונות שלו? לכל חדר בבית שלנו יש חשיבות מיוחדת לחיינו ולאיכות החיים שלנו. בסלון אנו נמצאים עם המשפחה, בחדר השינה

קרא עוד »
מעקות למרפסות

מעקות למרפסות

מעקות בטיחות למרפסת הוא מרכיב חובה בכל מרפסת, בין שמדובר במרפסת תלויה ובין שמדובר במרפסת על עמודים. בבחירת מעקות למרפסות חשוב מאוד להבטיח עמידה במספר

קרא עוד »

תפריט Menu