לשירות והזמנות:

מעקות אלומיניום מחירים – כשאסתטיקה ובטיחות נפגשים

מעקות אלומיניום חזקים ויציבים

אם מעקות אלומיניום מחירים הם פריט בטיחות, אין ספק שהם חייבים להיות חזקים ויציבים מאוד. מעקה חזק שהותקן על פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר הוא מעקה שגם אם נישען עליו עם משקל גופנו הוא יישאר במקומו, מגן עלינו מפני נפילות. בנוסף, מאחר ומדובר בחומר גלם איכותי במיוחד, מעקות אלומיניום מחירים עמידים יותר גם בפני נזקי מזג האוויר, בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם החורף נמצא בשיאו.

מסיבות אלה אנחנו בוחרים להתקין את אמצעי הבטיחות החשוב כל כך, והוא זה שמאפשר לנו לשהות בבית בבטחה, גם כשהילדים משחקים בחוץ וגם כשהאורחים מגיעים לביקור ולמפגש חברתי באוויר הפתוח.

בעלי דירות רבים בישראל נהנים ממרפסת שמש פתוחה ומפנקת. הם מארחים בה חברים, זוכים לנשום אוויר צלול או לשחק עם הילדים בשטח הפתוח. אלא שלצד היתרונות הרבים של המרפסת יש לה גם חיסרון אחד משמעותי, והוא החשש מפני נפילות. מצד שני, לחיסרון הזה יש פתרון אחד פשוט מאוד, והוא התקנת מעקות אלומיניום או זכוכית.

כך אפשר להבטיח הגנה מרבית לכל דיירי הבית, גם הקטנים וגם הגדולים. אם הבטיחות איננה סיבה מספקת, שהרי שמעקות אלומיניום מחירים הם גם חזקים ויציבים אבל גם מרשימים ומעוצבים להפליא. השאלה הגדולה כעת היא איך בוחרים מעקות למרפסות ומה צריך לבדוק לפני שמקבלים החלטות?

חם בשמש? המרפסת שלכם לא עושה את המירב? אופק מעקות ואלומיניום מציעים לכם פתרונות הצללה של עד 100% הגנה מפני הכל מזגי האוויר. פנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתעשה את ההבדל.

מעקות אלומיניום מחירים בשלל עיצובים

המאפיין השני של חומר הגלם הנפלא הזה הוא שמדובר בחומר שקל לעצב בדיוק כפי שאנחנו רוצים. במילים אחרות, מעקות אלומיניום מחירים בטוחים הם הרבה יותר מאשר כלי הגנה. למעשה, תכנון נכון יאפשר לנו לעצב את המעקה בדיוק כפי שאנחנו רוצים ואוהבים. זהו עיצוב מודרני וחדשני, מגוון ומרשים מאוד. לרוב הוא גם משתלב באופן מדויק עם העיצוב הכללי של הבית.

אם בחלקו הפנימי של המבנה קיימים מעקות נוספים, לדוגמה לאורך גרם המדרגות הפנימי, כל המעקות בחלקיו החיצוניים והפנימיים יעוצבו על פי קווים אחידים. זהו עיצוב ברמה אחרת, וכשמוסיפים לכך גם את סוגיית הבטיחות מבינים עד כמה חשוב המעקה בבית.

התקנה איכותית היא הסוד

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מעקה בטוח וחזק, מרשים ואסתטי, היא להיעזר בחברה בעלת ניסיון בתכנון, עיצוב עם התקנת מעקות אלומיניום. הניסיון הזה הוא שיבטיח לנו ראש שקט הרבה יותר וגם ביטחון בעובדה שההתקנה תתבצע באופן מדויק, ללא פשרות, ללא עיגולי פינות ומתוך דאגה לבטיחות האישית שלנו ושל בני המשפחה שלנו.

מחפשים פרגולות אלומיניום ? פנו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה שתעשה את ההבדל.

פוסטים נוספים
חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום – מה היתרונות שלו? לכל חדר בבית שלנו יש חשיבות מיוחדת לחיינו ולאיכות החיים שלנו. בסלון אנו נמצאים עם המשפחה, בחדר השינה

קרא עוד »
מעקות למרפסות

מעקות למרפסות

מעקות בטיחות למרפסת הוא מרכיב חובה בכל מרפסת, בין שמדובר במרפסת תלויה ובין שמדובר במרפסת על עמודים. בבחירת מעקות למרפסות חשוב מאוד להבטיח עמידה במספר

קרא עוד »
מעקות אלומיניום למרפסת

מעקות אלומיניום למרפסת

יותר ויותר אנשים מתקינים היום מעקות אלומיניום למרפסת. בין שלל חומרי הגלם שקיימים בחוץ, האלומיניום בהחלט זוכה למקום של כבוד. אין ספק שהוא מציע לנו

קרא עוד »
התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה- הלכה למעשה התקנת מסתורי כביסה יגנו על הכביסה שלכם מפני גללי יונים, חול, שמש חזקה ואבק. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מסתור כביסה?  לפי

קרא עוד »
בדק בית

בדק בית – איכות ללא פשרות

רכישת דירה היא הליך סבוך ומורכב הדורש הרבה מאד חשיבה, טיפול בנושאים כספיים בסדרי גודל משמעותיים ואין ספור החלטות כדי להשלים את המעטפת וליהנות ממגורים

קרא עוד »

תפריט Menu