מעקות אלומיניום – אסתטיקה ובטיחות נפגשים

מעקות אלומיניום – אסתטיקה ובטיחות נפגשים

בעלי דירות רבים בישראל נהנים ממרפסת שמש פתוחה ומפנקת. הם מארחים בה חברים, זוכים לנשום אוויר צלול או לשחק עם הילדים בשטח הפתוח. אלא שלצד היתרונות הרבים של המרפסת יש לה גם חיסרון אחד משמעותי, והוא החשש מפני נפילות. מצד שני, לחיסרון הזה יש פתרון אחד פשוט מאוד, והוא התקנת מעקות אלומיניום או זכוכית. כך אפשר להבטיח הגנה מרבית לכל דיירי הבית, גם הקטנים וגם הגדולים. אם הבטיחות איננה סיבה מספקת, שהרי שמעקות אלומיניום הם גם חזקים ויציבים אבל גם מרשימים ומעוצבים להפליא. השאלה הגדולה כעת היא איך בוחרים מעקות למרפסת ומה צריך לבדוק לפני שמקבלים החלטות?

מעקות אלומיניום חזקים ויציבים

אם מעקות אלומיניום הם פריט בטיחות, אין ספק שהם חייבים להיות חזקים ויציבים מאוד. מעקה חזק שהותקן על פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר הוא מעקה שגם אם נישען עליו עם משקל גופנו הוא יישאר במקומו, מגן עלינו מפני נפילות. בנוסף, מאחר ומדובר בחומר גלם איכותי במיוחד, מעקות אלומיניום עמידים יותר גם בפני נזקי מזג האוויר, בין אם בחוץ שורר שרב כבד ובין אם החורף נמצא בשיאו. מסיבות אלה אנחנו בוחרים להתקין את אמצעי הבטיחות החשוב כל כך, והוא זה שמאפשר לנו לשהות בבית בבטחה, גם כשהילדים משחקים בחוץ וגם כשהאורחים מגיעים לביקור ולמפגש חברתי באוויר הפתוח.

מעקות אלומיניום בשלל עיצובים

המאפיין השני של חומר הגלם הנפלא הזה הוא שמדובר בחומר שקל לעצב בדיוק כפי שאנחנו רוצים. במילים אחרות, מעקות אלומיניום בטוחים הם הרבה יותר מאשר כלי הגנה. למעשה, תכנון נכון יאפשר לנו לעצב את המעקה בדיוק כפי שאנחנו רוצים ואוהבים. זהו עיצוב מודרני וחדשני, מגוון ומרשים מאוד. לרוב הוא גם משתלב באופן מדויק עם העיצוב הכללי של הבית. אם בחלקו הפנימי של המבנה קיימים מעקות נוספים, לדוגמה לאורך גרם המדרגות הפנימי, כל המעקות בחלקיו החיצוניים והפנימיים יעוצבו על פי קווים אחידים. זהו עיצוב ברמה אחרת, וכשמוסיפים לכך גם את סוגיית הבטיחות מבינים עד כמה חשוב המעקה בבית.

התקנה איכותית היא הסוד

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מעקה בטוח וחזק, מרשים ואסתטי, היא להיעזר בחברה בעלת ניסיון בתכנון, עיצוב והתקנת מעקות אלומיניום. הניסיון הזה הוא שיבטיח לנו ראש שקט הרבה יותר וגם ביטחון בעובדה שההתקנה תתבצע באופן מדויק, ללא פשרות, ללא עיגולי פינות ומתוך דאגה לבטיחות האישית שלנו ושל בני המשפחה שלנו.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...