מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

הקמת מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

נמאס לכם להתפשר על איכות? המעקות של אופק משלבים הכול!

✔️מעקה בטיחותי במיוחד

✔️עיצוב המשלב אלומיניום וזכוכית

✔️חומרי גלם מעולים

✔️מבחר דגמים מקוריים

✔️עמידה בתווי תקן בינלאומיים

✔️גימור מודרני

✔️משתלב בכל סגנון

✔️אידיאלי לבריכות

✔️אווירה יוקרתית

פנו אלינו - אנחנו נתאים לכם מעקה שיהפוך את הבית שלכם לבטיחותי אך עם סטייל חסר פשרות.

סוגי מעקות הזכוכית של אופק

למוצר מעקות זכוכית מראה ייחודי ונקי, המשדר יוקרה ואלגנטיות. קיימים מגוון סוגי מעקות זכוכית: מעקות זכוכית למדרגות, מעקות לבריכה, למרפסת ועוד. ניתן להתקין את מעקות הזכוכית על גבי עמודים, לשתול אותם בבטון, על גבי מאנטים או לשלבם בכל סוג של מעקה קיים כמו ברזל או עץ.

מעקה זכוכית למדרגות -בשילוב מעקות אלומיניום

מעקה זכוכית למדרגות מקנה עיצוב אלגנטי במיוחד למעקות אלומיניום. מעקות אלומיניום הן אביזר חיוני בבית, הממוקמות בסמוך לגרמי מדרגות, אך לא רק. ניתן למצוא את המעקות במקומות נוספים, ביניהם – ליד גרמי מדרגות, ליד מרפסות שמש, ביציאה ממרפסות שירות ועוד. התפקיד העיקרי של מעקות אלומיניום הוא לספק בטחון מפני נפילה, ולאחרונה, עם התקדמות תחום עיצוב הפנים ושדרוג מראה הבית, נוצר למעקות תפקיד נוסף – הן משמשות ככלי לעיצוב הבית.

מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית – אז והיום

אם יצא לכם להסתובב בחדרי מדרגות בשיכונים ישנים וודאי נתקלתם במעקות הבטיחות הישנים שצבעו עליהם כבר כמה פעמים טובות כדי לשנות את עיצובם. המעקות של פעם היו בעלי עיצוב סטנדרטי, מראה שבלוני וללא צורות מיוחדות. מעקות אלומיניום של היום מעוצבים בצורות שונות ומיוחדות, כגון שילוב של מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית, לשם כך, משתמשים בציפוי חומרים כמו עץ, פליז, זכוכית, נירוסטה ועוד. מעקות יכולים להיות שונים זה מזה במבנה שלהם ויכולים להיות בנויים בצורה ישרה, מעוגלת או מרובעת. אצלנו באופק מעקות תמצאו מגוון מעקות אלומיניום בעיצובים שונים, כשכל עיצוב של מעקה תלוי בשימוש שלו ובעיצוב הכללי של הסביבה בו הוא נמצא.

מעקה זכוכית מחיר למעקות בטיחות

מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית מעוצבים ויפים, אך בל נשכח את הסיבה בעבורה אנו מתקינים אותם- בטיחותנו ובטיחות ילדינו. אין בית שלא נמצא בו מעקה אלומיניום לצורך מסוים- חדרי ילדים, תינוקות, מרפסות, שירותים בבתים של אנשים מבוגרים ועוד.

כפי שאמרנו, ניתן למצוא מעקות מסוגים שונים: מעקה זכוכית למדרגות, מעקות עץ, מעקות נירוסטה, מעקות פליז, מעקות זכוכית ועוד. סוגים אלו נחשבים מאוד איכותיים, אך מעקה האלומיניום נחשב הבטיחותי והעמיד ביותר מבין כולם כיוון שהוא עשוי מחומר הידוע בעמידותו לאורך שנים. לכן, מעקה אלומיניום למרפסת נחשב לאיכותי ויעיל ביותר הן כאמצעי למניעת נפילות והן כאמצעי להישענות ותמיכה.
בבתים ללא מעקה זכוכית מחיר סיכון סיכון חיי האדם גבוהה, בבנייה כיום לא תראו בניינים ללא מעקה בטיחות על פי תקן כיום. 
חברת אופק מעקות תייצר לכם סביבה בטוחה ויפה לחיות בה.

קו מעקות אלומיניום וזכוכית של אופק מעקות מיוצר מפרופילי אלומיניום איכותיים היוצרים מוצר דקורטיבי ואיכותי שאינו מחליד ואינו מצריך טיפול.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 133  ממוצע: 4.9

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...