מעקה זכוכית בזיגוג יבש

מעקה זכוכית בזיגוג מעוצב

לפני שהוא ממלא כל פונקציה אחרת באשר היא, מעקה זכוכית הוא מעל הכל אמצעי הבטיחות המשמעותי ביותר בבית או בחצר. נכון, האסתטיקה חשובה לא פחות ובחירה נכונה במעקה זכוכית למרפסות בזיגוג יבש תבטיח שהמרפסת שלנו תהיה לא רק בטוחה יותר אלא גם יפה הרבה יותר. זוהי אחת מכמה טכניקות אפשריות שישדרגו את מראה המעקה בכלל, וכך ישפיעו על נראות הבית בכלל.

מעקה זכוכית למרפסת - בשלל טכניקות וסגנונות

מעקה זכוכית למרפסות בזיגוג יבש הוא ללא ספק פתרון מצוין, והוא אחד מתוך כמה שיטות עבודה עיקריות. דרך אחת היא להתקין מעקה זכוכית שתול בתעלה סמויה, והוא מתאים בעיקר במצבים שבהם קיימים משטחים ישירים עם חריצה, בעוד מעקה זכוכית שתול בתעלה גלויה בזיגוג יבש הוא פתרון אידאלי יותר במצבים שבהם לא קיימת חריצה. בשיטה הזו נשתמש למרפסת המרוצפת באריחי ריצוף או בטון, למשל, והיא תבטיח לנו תוצאה יפהפייה, בטיחותית ומרשימה להפליא.

שיפור בטיחות מעקה זכוכית במרפסת

חשוב לזכור כי התקנת מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש היא חלק קריטי ובלתי נפרד משיפור הבטיחות בבית. כדי שנוכל להיות בטוחים שאנחנו שומרים על הילדים המשחקים במרפסת, על חיית המחמד שמתרוצצת בשטח הפתוח וגם על האורחים שלנו ועל עצמנו כשאנחנו שוהים בחלקו החיצוני של הבית, מעקה זכוכית  הוא חיוני. זה כאמור לא אומר שאנחנו צריכים להתפשר על נראות, ואת השילוב המדויק הזה מציעים לנו מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש. קיימים היום גם פתרונות אחרים, לרבות מעקות אלומיניום או שילוב בין חומרי גלם איכותיים שמספקים תוצאה יפה לא פחות ובטיחותית במידה זהה.

מעקה זכוכית למרפסת בזיגוג יבש – הגנה מרבית

בסופו של יום, השהות במרפסת יכולה להיות מהנה במיוחד אבל גם מסוכנת ללא אמצעי בטיחות הולמים. מאחר ומרפסות מותקנות לרוב במבני מגורים רבי קומות, גם נפילה מהקומה הראשונה עשויה להסב נזק לא מבוטל שניתן למנוע מראש. הדרך לעשות זאת היא לבחור מעקה זכוכית בטיחותית המתוכנן באופן מקצועי ומדויק, על ידי חברה עתירת ניסיון כמו אופק מעקות, ולהקפיד על התקנה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. כך תוכלו להתקין מעקות זכוכית למרפסות בזיגוג יבש, לבחור את המעקה האידאלית לחדר המדרגות ולעצב פתרון מושלם שיתאים סביב הבריכה הפרטית שלכם, כדי שתוכלו להגן על הקרובים אליכם מכל בצורה הטובה ביותר. בטיחות קודמת לכל, וזה בהחלט לא אומר שאתם לא עומדים ליהנות מתוצאה מרשימה ביופייה.

שתף עמוד:
מס' מדרגים: 2  ממוצע: 5

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...