מעקות זכוכית – הפתרון הפופולארי, ובצדק

מעקות זכוכית – הפתרון הפופולארי, ובצדק

בשנים האחרונות זוכה הזכוכית לכבוד מלכים בכל הקשור לעיצוב הבית והמשרד. הכבוד הזה הוענק לה מאז ומעולם, שהרי ברור לכל שמדובר בחומר גלם אלגנטי שמאפשר לנו ליצור עיצובים נקיים ויוקרתיים. אלא שהיום היא נמצאת כמעט בכל מקום, וכך הפכו מעקות זכוכית לאטרקציה פופולארית במיוחד. משרדים, חנויות, דירות פרטיות ובתים צמודי קרקע, בכל אלה תוכלו למצוא מעקות למרפסת מזכוכית. כמו גם, במדרגות החוץ או הפנים, לצד הבריכה או בתוך שטח המשרד עצמו, כדרך טובה ליצור חיץ בין פינות קטנות. איך הפכו מעקות זכוכית למבוקשים כל כך? יש כמה תשובות אפשריות.

היתרונות של מעקות זכוכית

הסיבה הראשונה לפופולאריות הרבה של מעקות זכוכית היא שמדובר בחומר גלם גמיש שניתן לעבד ולעצב בפשטות, מה שמבטיח לנו יד חופשית למדי בכל הקשור לעיצוב. בנוסף, מעקות זכוכית – בהשוואה למעקות מחומרים אחרים – מבטיחים לנו תחושת מרחב גדולה הרבה יותר. זאת משום שמדובר בחומר גלם שקוף שאינו חוסם את הנוף, מסתיר חלקים אחרים בבית או מכביד על העיצוב. סיבה נוספת וחשובה מאוד היא כמובן הבטיחות המוגברת שאנחנו מקבלים עם מעקות זכוכית. הם מאפשרים לנו לשהות במרפסת בביטחון או לרדת במדרגות ללא חשש, לדוגמה. אם כל זה לא מספיק, הרי שגם התחזוקה של מעקות זכוכית היא פשוטה במיוחד. הזכוכית לא צריכה שימון או ליטוש, אלא פעולת ניקוי שגרתית שאינה שונה מפעולות ניקיון אחרות בבית.

מעקות זכוכית וחומרי גלם נוספים

כפי שצוין, מעקות זכוכית מאפשרים לנו חופש פעולה מוגבר בכל הקשור לעיצוב הבית. חשוב לזכור שמעקה הזכוכית יכול להשתלב היטב בכל מרפסת או לצד כל גרם מדרגות, אבל זה לא אומר שהוא צריך להיות פשוט מדי. את המעקה הייחודי אפשר להעשיר עם מסגרת עץ יפהפייה או לחלופין עם מסגרת אלומיניום מעוטרת. מאחר ומראה יוקרתי ומרשים הוא חשוב לכל בית ומשרד בישראל, אפשר להבין מדובר בעלי בתים ועסקים בוחרים להתקין מעקות זכוכית הן במדרגות המובילות אל הבית או אל הקומה השנייה, והן במקומות שבהם נדרשת בטיחות מוגברת, למשל במרפסת של הקומה השנייה בבית. כדי שתבטיחו לעצמכם את הביטחון האישי הזה וכדי שתוכלו ליהנות מהעיצוב הבלתי רגיל של מעקות זכוכית, אתם רק צריכים לבחור חברה מקצועית המתמחה בתכנון ובהתקנת מעקות זכוכית. כך תשיגו את כל המטרות – בטיחות, עיצוב ותחזוקה פשוטה – וגם תדעו שזו התוצאה האיכותית והטובה ביותר.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...