הטרנד שכבש את העיר פרגולות אלומיניום למרפסת

עכשיו יותר מתמיד הטרנד שכבש את העיר פרגולות אלומיניום למרפסת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

הפתרון המודרני, שמשלב פרקטיות ויופי ומעניק פתרון הצללה מושלם הוא פרגולות אלומיניום. הטרנד שפלש לכל חצר, חנייה, מגרש ובית כבר מוכיח את עצמו כעל זמני הודות לעמידותו בפני נזקי הזמן ונזקי מזג האויר, והודות לשפע היתרונות שבו הוא הופך לפופולרי יותר ויותר הן בנוף הציבורי והן בבתים פרטיים, משרדים ובתי עסק רבים.

פרגולות אלומיניום למרפסת- הבחירה הטבעית

פרגולות אלומיניום מתאפיינות ביתרון בולט, שמסייע להן להשתלב בכל חלל. העובדה שהן מעוצבות בהתאם לגודל החלל, ואפילו ניתנות לתלייה ללא עמודים תומכים הופכות אותן ליותר ויותר מבוקשות בבתים פרטיים ובמשרדים, שדורשים פרגולות אלומיניום למרפסת. פרט לכך, הן יכולות להתכוונן בהתאם לצורך ולמצב הרוח או האקלים, הן יכולות להיסגר בימות החורף ולתחום את החלל לחדר נוסף או מחסן, ומשמשות כפתרון אסתטי ואלגנטי, שנראותו רק משדרגת את עיצוב החלל מבפנים ומבחוץ.

רפרפות אלומיניום למרפסת או שלבים מסתבסבים?

כשלקוח יודע מהי מידת ההצללה הקבועה שנדרשת לו, הוא גם יכול לחסוך בעלויות הפרגולה. במקרים אלו אנו מציעים פרגולה עם רפרפות, שהן שלבים שבנויים בזוית קבועה. בפעמים אחרות אנו נמליץ על שלבים מסתבסבים, שניתן לפתוח ולסגור באופן ידני או באמצעות מנגנון חשמלי. אלו מעניקים אוורור ואור יחד עם איטום מפני הגשם.

איטום, בידוד וחסכון באנרגיה

פרגולות האלומיניום מתאפיינות ביכולת איטום ובידוד, ולכן מתאימות לכל מזג אויר. בנוסף, אלו פרגולות שמסייעות להורדת הטמפרטורה בקיץ ולחימום על ידי השמש בימות החורף. באמצעות הפרגולה ניתן לשלוט ברמת האוורור והחשיפה לשמש, לבודד חום, קור ורעש וליהנות גם מפרטיות וגם מהנוף.

פרגולות למרפסת- פרטים טכניים שעשויים לעניין אותך

  • פרגולות אלומיניום למרפסת אינן מצריכות תחזוקה שוטפת.
  • ניתן להזמין פרגולות אלומיניום במבחר עשיר של צבעים, ואפילו בצבעים דמויי עץ למראה טבעי וחם.
  • את הפרגולות המתכווננות ניתן לעצור בכל שלב. הן מופעלות באמצעות מתג או שלט רחוק.
  • ניתן לשלב את הפרגולה החשמלית עם מערכת בית חכם.
  • מכיוון שהאלומיניום הוא חומר קל יחסית, ניתן להרכיבו בתבניות שונות, ולצורך ניקיון, הזזה או התקנה מחדש ניתן לפרק ולהרכיב אותו בקלות רבה.
  • פרגולות האלומיניום אינן צוברות חלודה ואינן דורשות חומרי ניקוי מיוחדים.

החלק העיצובי של המרפסת

לאחר שהבנו את החשיבות הרבה של פרגולות אלומיניום למרפסת ומדוע הבחירה בפתרון מודרני שכזה היא הבחירה הטבעית והנכונה ביותר כיום, כדאי לחשוב על העיצוב הכולל של המרפסת. למשל, כאשר אנו מתקינים פרגולות אלומיניום אולי נרצה להתקין גם חלונות בלגיים חזקים, כאלו העמידים בפני השינויים הרבים של מזג האוויר וגם ישלימו את הפן העיצובי של המרפסת.
 

אופק מעקות ואלומיניום היא חברה ותיקה ומקצועית, שמתמחה בעבודות אלומיניום בשילוב זכוכית למרפסת, לגינה, לבית ועוד.

בין המוצרים שאנו מייצרים במפעלינו בעיצובים אישיים מגוון פרגולות, גדרות וחיפויי אלומיניום לקירות, פרופילים של מסתורי כביסה, מעקות אלומיניום ומעקה זכוכית.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון העיצובים שאנו מספקים ללקוחותינו מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, ולהכיר מקרוב את איכות העבודה שלנו שאינה מתפשרת אף פעם על איכות, שירות ואמינות.

מה הטרנד של פרגולות אלומיניום למרפסת נכון לשנת 2019

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...