לשירות והזמנות:

פרגולות אלומיניום מחיר לפי היבטים חשובים

בשנים האחרונות השימוש באלומיניום לצרכי בניית פרגולות נמצא בשיאו ו- "מאיים" להחליף את העץ והברזל ששלטו בתחום לאורך שנים. מתכת האלומיניום מציגה לא מעט יתרונות שהופכים אותה לבחירה כדאית, כאשר אחד מהיתרונות הברורים קשור לעניין העלויות. מרבית המתקינים גובים עבור פרגולות אלומיניום מחיר נמוך בהשוואה לסוגי החומרים האחרים, והלקוחות מנצלים זאת ורוכשים בהמוניהם. ממה נובעים המחירים הנמוכים הללו? מייד תבינו.

פרגולות אלומיניום מחיר נוח אבל לא רק

בטרם ניגע בעניין המחיר, הבה נבחן מדוע מלכתחילה פרגולות אלומיניום צריכות לעניין אתכם:

  • משקל – פרגולות שעשויות מעץ הינן מאוד כבדות ומסובכות להתקנה. פרגולת אלומיניום הינה קלת משקל ולכן הנדסית, לא אמורה להיות בעיה להתקין אותה.
  • צרכי תחזוקה – במקרה של פרגולה מאלומיניום הם אינם קיימים. האלומיניום הינה מתכת שאינה מחלידה או נרקבת, כך שמהרגע בו הפרגולה תותקן במרפסת או בחצר שלכם, אין צורך לצבוע או לתחזק אותה כלל וכלל.
  • פתרונות הצללה – באמצעות האלומיניום ניתן ליישם פתרונות שישפרו במידה משמעותית את יכולות ההצללה ומניעת חדירת הגשם אל המרחב שמתחת לפרגולה. מבין האפשרויות ניתן למצוא מרזבים מובנים, תקרה מתקפלת חשמלית ועוד.
  • מראה מודרני מינימליסטי – בעוד פרגולות העץ חייבות להיות עבות ומסיביות על מנת לשאת את משקל החומר, פרגולות האלומיניום מגיעות בפרופילים עדינים אך חזקים מאוד. המראה הנוצר הינו מינימליסטי שמתאים לבתים המודרניים שנבנים בימינו.

אז הבנתם כי בכל הקשור לרכישת פרגולות אלומיניום, מחיר העסקה הוא אינו היתרון היחיד. ובכל זאת, בואו נעבור לדבר במספרים.

פרגולות מאלומיניום – טווח המחירים

במרבית החנויות יציעו לכם עבור פרגולות אלומיניום מחיר של 500 שקלים בממוצע למ"ר. כלומר, עבור פרגולת אלומיניום בגודל של 22 מ"ר תשלמו בערך כ- 11,000 שקלים. בכל מה שקשור לעץ המחיר הממוצע יקר בהרבה ועומד על קרוב ל- 1000 שקלים למ"ר. ישנם כמובן פרמטרים נוספים שיכולים להעלות את המחיר של פרגולה מאלומיניום, להלן המרכזיים שבהם:

  • פרגולה עצמאית או תלויה? במקרים בהם נדרשת פרגולה בעלת 4 רגליים (למשל, פרגולת חצר שמחוברת לרצפה או לאדמה), משלמים את המחיר הממוצע שציינו. במידה ומדובר בפרגולה תלויה או צמודת קיר (למשל כזאת שמוצבת במרפסת או במבואות הכניסה לבית) יש להוסיף עלויות שקשורות לתכנון הנדסי, מה שמייקר את המחיר בין 100 ל- 200 שקלים למ"ר.
  • צביעת האלומיניום – אם מצאתם מקום שמציע עבור פרגולות אלומיניום מחיר נמוך מידי, בדקו היטב את עניין הצביעה שלהן. פרגולות זולות מדי כוללות בדרך כלל פרופילי אלומיניום שלא עברו צביעה כהלכה, ועל כן עשויות לגלות קילופים ולשנות את המראה שלהן לאחר פרק זמן קצר. פרופילי אלומיניום איכותיים צריכים להיצבע בשיטה אלקטרוסטטית וככל שמדובר בצביעה איכותית יותר, כך המחיר עשוי לעלות מעט יותר, עד 700 שקלים למ"ר.
  • מראה עץ ללא שימוש בעץ – מעוניינים בפרגולת אלומיניום שנראית כמו עץ אך מבלי להגיע לרף 1000 השקלים למ"ר? דעו לכם כי ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש בפרופילי אלומיניום דמוי עץ. המחיר? בין 600 ל- 700 שקלים למ"ר בלבד.
  • פרגולה חשמלית – כיום ניתן למצוא פרגולות אלומיניום למרפסת או לחצר גם בגרסה חשמלית. אלו הן הפרגולות היקרות ביותר והן גם אלו שמהוות פינוק של ממש. עבור סוג זה של פרגולות אלומיניום מחיר של בין 1,500 ל- 3,000 שקלים למ"ר נחשב להגיוני בהחלט, כשהמחיר הגבוה נובע בשל המנגנונים החשמליים שמיושמים בתוכן שמספקים טווח נרחב של הצללה והגנה מפני הגשם. אפשרות אחת היא מנגנון חשמלי שמטה את הרפפות של הפרגולה (החלק העליון שלה), לעיתים אף בצורה ממוחשבת בהתאם לתרחישים השונים. פתרון אחר הוא שימוש במנוע חשמלי שמסיע רצועת בד לאורך מסילה.
  • חיזוק – לעיתים מעוניינים בתכנון  או התקנת פרגולה אלומיניום שנועדה לכסות על פני שטח גדול יחסית (מעל 22 מ"ר). חשיפה לרוח חזקה עשויה לגרום לקריסת פרגולה גדולה שכזאת בימות החורף הסוערים, ועל מנת למנוע זאת מתבצע שימוש בפרופיל אלומיניום עבה יותר בהיקף הפרגולה. אפשרות זו מייקרת את הפרגולה בכ- 120 שקלים לכל מטר של תוספת פרופיל עבה.

עניינים נוספים שמשפיעים על המחיר

עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר של פרגולת אלומיניום מחיר הם מותג החברה המבצעת והיכולת להזמין ממנה עיצובים בהזמנה אישית ולא מתוך קטלוג. רק חברה איכותית תדע להגשים עבורכם כל משאלה ובקשה ותספק לכם פרגולות אלומיניום מקוריות ואיכותיות בכל טווחי המחיר שתקציבכם מאפשר לכם. רכישה נעימה!

פוסטים נוספים
חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום – מה היתרונות שלו? לכל חדר בבית שלנו יש חשיבות מיוחדת לחיינו ולאיכות החיים שלנו. בסלון אנו נמצאים עם המשפחה, בחדר השינה

קרא עוד »
מעקות למרפסות

מעקות למרפסות

מעקות בטיחות למרפסת הוא מרכיב חובה בכל מרפסת, בין שמדובר במרפסת תלויה ובין שמדובר במרפסת על עמודים. בבחירת מעקות למרפסות חשוב מאוד להבטיח עמידה במספר

קרא עוד »
מעקות אלומיניום למרפסת

מעקות אלומיניום למרפסת

יותר ויותר אנשים מתקינים היום מעקות אלומיניום למרפסת. בין שלל חומרי הגלם שקיימים בחוץ, האלומיניום בהחלט זוכה למקום של כבוד. אין ספק שהוא מציע לנו

קרא עוד »
התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה- הלכה למעשה התקנת מסתורי כביסה יגנו על הכביסה שלכם מפני גללי יונים, חול, שמש חזקה ואבק. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מסתור כביסה?  לפי

קרא עוד »
בדק בית

בדק בית – איכות ללא פשרות

רכישת דירה היא הליך סבוך ומורכב הדורש הרבה מאד חשיבה, טיפול בנושאים כספיים בסדרי גודל משמעותיים ואין ספור החלטות כדי להשלים את המעטפת וליהנות ממגורים

קרא עוד »

תפריט Menu