לשירות והזמנות:

פרגולות אלומיניום

מה הרפורמה שחוסכת את היתר הבנייה?

החום בלתי נסבל? התקינו פרגולות אלומיניום אצלנו

 • עיצוב יפהפה
 • בטיחות מלאה לצד נוחות
 • חומרי גלם משובחים
 • ייצור והתקנה ברמה הגבוהה ביותר
 • מאפשרת ליהנות מכל חלקי הבית
 • משרה אווירה פסטורלית נעימה

כדי ליהנות ממוצר חסר תחליף, השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם עם הצעת מחיר מפורטת עבור הפרגולה הבאה שלכם.

פתרונות הצללה למרפסת גג
פרגולות אלומיניום מחירים

מהו התפקיד של פרגולות אלומיניום?

פרגולות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לפופולריות במיוחד. הן מכילות מגוון יתרונות, ומעניקות פרקטיות, אסתטיקה ויופי במוצר אחד. הן הפכו נפוצות יותר ויותר בשנים האחרונות הן במרפסות, גינות ובתים פרטיים, והן במגוון עסקים ומתחמים. פרגולות אלומיניום משמשת לצרכי הצללה וקירוי, אך גם לצורך סגירת חללים והרחבת מבנים.

היתרונות של פרגולות אלומיניום על פני פתרונות הצללה אחרים

פרגולות אלומיניום לוקחת את עיצוב הגינה או המרפסת למחוזות שונים. היא אלמנט עיצובי עם נוכחות ואופי, ואת העיצוב שלה ניתן לשלב בהתאם לסביבה, לטעם האישי ולגודל החלל. בעוד פתרונות הצללה אחרים נשארים נאמנים לפרקטיות שבהצללה בלבד, הפרגולה הופכת להיות חלק מהחלל ומוסיפה לו ערך מוסף. היא נחשבת לפרקטית לאורך כל ימות השנה, ומאפשרת לשוהים בצילה ליהנות ולהירגע בנוחות מבלי לחשוש מפגיעה במרחב המחייה. ניתן לשלב בה צמחייה מטפסת או ערוגות תלויות, לקשט אותה בדקורציות ועוד.

פרגולות אלומיניום
גלריית תמונות

רפורמת הפרגולות- הקץ למרדף אחר היתרי הבנייה

ביוני 2014 אושרו תקנות חדשות, על פיהן לא נחוצים היתרי בנייה עבור מתקנים שנבנים בסביבת בית המגורים. במקום התהליך המייגע, ניתנה הזכות להגיש טופס, המצהיר על כוונותיכם לבנות מתקן, ומבלי לחכות לאישורו ולקבלת היתר ייעודי, ניתן להתחיל בבנייתו.

בין המתקנים הכלולים בתקנות אלו נכללים גגונים וסוככים, סורגים, מזגנים ומערכות מיזוג אויר, מסלעות, מחסנים, מתקני חנייה לאופניים וכמובן- פרגולות (כל עוד אינן עולות על 50 מ"ר או על רוב שטח הקרקע שפנוי לבנייה. מתקנים נוספים כלולים בתקנות אלו, וניתן להתעדכן ברשימה המלאה דרך הרשויות המקומיות.

חברת אופק הינה חברה ותיקה מאוד, ומתמחה ביצור פרגולות, גדרות, חיפויים ומעקות אלומיניום בשילוב זכוכית, הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. אנו מקפידים לעבוד תמיד בכפוף לתקנים המחמירים של מכון התקנים, מספקים עבודות ברמה הגבוהה ביותר תוך התאמה לסטנדרט הבנייה הגבוה שמקובל בישראל, ומנוסים בעבודה מול קבלנים, אדריכלים ורשויות מקומיות.

הצוותים שלנו ישמחו לתת לכם שירות ולייעץ בכל התלבטות תוך מתן מענה מהיר, מקצועי ומלא. אנו לא חוסכים בידע המקצועי שלנו, ושמחים לשתף אתכם מנסיוננו רב השנים, כדי שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר שתספק את צורכיכם ותעמוד במבחן הזמן.

פרגולות אלומיניום VS פרגולות דמוי עץ

כשמשווים פרגולות אלומיניום חדשות לפרגולות המסורתיות, העשויות מעץ, מיד צצים כמה יתרונות בולטים לטובת הפרגולות אלומיניום:

 1. עלויות- אף על פי שהחומר עשוי להיות יקר יותר, עלות העבודה זולה באופן משמעותי לטובת פרגולות אלומיניום. בנוסף, פרגולות אלומיניום דמוי עץ דורשות תחזוקה, ולכן ההוצאות עליהן אינן נגמרות עם התקנתן.
 2. עיצוב- פרגולת אלומיניום מגיעה במגוון עיצובים, צורות וצבעים, ואם אתם נמנים בין חובבי המראה החם והאותנטי של העץ, ניתן להזמין פרגולת אלומיניום דמוי עץ, וכך ליהנות מהמראה האהוב עליכם יחד עם כל יתרונות האלומיניום מבלי לשים לב שזהו לא עץ אמיתי.
 3. מזיקים- בעוד פרגולות עץ עלולות להינזק מחרקים ומזיקים, פרגולות האלומיניום חסינות למפגעים אלו ומעניקות לכם ראש שקט ובית נקי.
 4. עמידות- פרגולות אלומיניום עמידות לאורך שנים רבות יותר ביחס לפרגולות עץ בפני נזקי מזג האויר, גשמים, רוחות, שמש חזקה, יובש, לחות ועוד. פרגולות עץ עלולות לקבל עיוות מנזקי מזג אויר, להירקב או לפתח סדקים לאורך השנים, מה שייאלץ אתכם להחליף אותן. כמו כן, פרגולות האלומיניום עמידות בפני נזקי אש, שלא נדע מצרות.
 5. תחזוקה- פרגולת אלומיניום דורשת תחזוקה כל כך מינימלית, ועובדה זו לבדה הופכת אותן באופן טבעי לכל כך מבוקשות. בעוד פרגולות עץ דורשות רענון צבע, ניקיון מכתמים, צביעה מחדש, איטום וכדו' מידי כמה שנים, פרגולות האלומיניום אינן מצריכות טיפול כלל.
 6. איטום ובידוד- האלומיניום מתאפיין ביכולת איטום ובידוד גבוהה מאוד, ולכן פרגולות העשויות אלומיניום מספקות הגנה מיטבית מפני מזג האויר לאורך כל ימות השנה. שהייה בפרגולת אלומיניום סגורה בימות החורף תגן עליכם ועל הציוד שלכם מהקור, מהרוח ומטיפות הגשם, ואילו שהייה בצילה בימות הקיץ החמים תעניק לכם מקום נעים להצטנן בו.
 7. פתרון אחסון- פרגולות אלומיניום הן פתרון קל ומופלא לאחסון אביזרים וציוד, שאין לו מקום בחלל הבית. אם אתם חוששים שהציוד יינזק מאור השמש, מהלחות או מרטיבות בימות החורף זהו פתרון אידיאלי עבורכם.

איזו פרגולה מתאימה לכם?

 • פרגולות אלומיניום תלויות – אלו פרגולות שצמודות לקיר, נתמכות על ידי חיבורים מיוחדים, ואינן כוללות עמודים תומכים. מטרת הפרגולות לספק פתרון הצללה באזור מוגדר כמו מרפסת או גינה ולשמש כתקרה מבלי לסגור את החלל. פרגולה תלויה חייבת להיות עשויה מחומרים קלים ואיכותיים, שלא יגרמו לקריסתה מעומס משקל, ולכן אלומיניות היא בחירה מצויינת ואידיאלית.
 • פרגולות אלומיניום חשמליות – קחו את כל היתרונות שבפרגולות מאלומיניום, והוסיפו להן מנגנון חשמלי, שמאפשר את פתיחתן וסגירתן בהתאם לגחמות שלכם. בלחיצת כפתור בלבד תוכלו לבחור האם לנצל את אור השמש למקלחת שמש או להצטנן תחת צילה של הפרגולה עם משקה מרענן. הפרגולות החשמליות אטומות למים ומבודדות מרעשים, הן פתרון מצויין לימות החורף, ומאפשרות ליהנות מהחלל לאורך כל ימות השנה. דרך אגב, את פתיחתה של הפרגולה תוכלו לעצור בכל עת.
 • פרגולות אלומיניום חשמליות – קחו את כל היתרונות שבפרגולות מאלומיניום, והוסיפו להן מנגנון חשמלי, שמאפשר את פתיחתן וסגירתן בהתאם לגחמות שלכם. בלחיצת כפתור בלבד תוכלו לבחור האם לנצל את אור השמש למקלחת שמש או להצטנן תחת צילה של הפרגולה עם משקה מרענן. הפרגולות החשמליות אטומות למים ומבודדות מרעשים, הן פתרון מצויין לימות החורף, ומאפשרות ליהנות מהחלל לאורך כל ימות השנה. דרך אגב, את פתיחתה של הפרגולה תוכלו לעצור בכל עת.​
 • פרגולות אלומיניום למרפסת – אם המרפסת שלכם פתוחה, וקשה לכם ליהנות ממנה בגלל שמש יוקדת או גשם ורוח חזקים בימי החורף, פרגולת אלומיניום למרפסת היא פתרון מושלם, בעזרתו תוכלו לנצל את החלל ולהפוך אותו למקום השקט שלכם, בו תפתחו את היום בנחת עם כוס קפה, ותירגעו מעמל יומכם בסוף יום העבודה.​

קיים מגוון די רחב של פרגולות, שפרט לאלמנט העיצובי שבהן, מטרתן לשרת מטרות שונות. בחינת הצרכים שלכם, צרכי המבנה והמטרה שאתם מעוניינים להשיג תקבע את סוג הפרגולה שמתאים לכם יותר מכל.

מדובר בחומר גלם עם עמידות גבוהה וחסינות בפני קורוזיה שנגרמת ממים ומחלודה, מדובר בחומר מושלם לאיזורים חיצוניים בהם יש סיכוי לחשיפת גשם ותנאי מזג אוויר.
אין צורך לתחזק את הפרגולה באופן קבוע ואינטנסיבי כמו פרגולה מעץ, ההמלצה שלנו היא לנקות את הפרגולה באמצעות מטלית לחה אחת לזמן מה עד מנת להסיר את האבק ולכלוך שהצטבר.
פרגולות אלומיניום מתאימות לגינות ומרפסות, למעשה הן משרתות את כל מי שרוצה להנות מ- 100% צל תחת השמש

תפריט Menu

call-doctor
צרו קשר ונשמח לעזור לכם