פרגולות אלומיניום – חידוש מרענן

פרגולות אלומיניום – חידוש מרענן

פעם, עד לפני כמה שנים, שלטו פרגולות העץ בנוף הישראלי. חצרות הבתים ומרפסות השמש זכו לפינות מוצלות ונעימות עם חומר הגלם היוקרתי, אבל היו להן גם כמה חסרונות בולטים. החיסרון העיקרי של פרגולת העץ היה מאז ומעולם התחזוקה המורכבת, וכך נדרשנו לשמן ולצפות את החומר מפעם לפעם כדי להגן עליו מפני נזקי השמש והגשמים. אלא שבשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי מרענן. פרגולות אלומיניום תופסות את מקומן של הפרגולות הקלאסיות, ולא רק שהן נוחות יותר לתחזוקה, הן גם מציעות פתרון יצירתי ומרשים למדי.

פרגולות אלומיניום בשלל צבעים

הסיבה העיקרית לכך שפרגולות אלומיניום הן פתרון יצירתי ומקורי יותר, היא שהן מציעות לנו מגוון עשיר של אפשרויות. כך אנחנו יכולים לצבוע את הפרגולה בכל צבע שעולה על רוחנו, וליהנות מחצר מיוחדת במינה. זוהי נקודה חשובה מאוד, ולצדה ראוי להזכיר שמדובר גם בחומר חזק ועמיד מאוד. בזכות הפרט הזה אנחנו חוסכים מעצמנו זמן יקר ולא מעט עלויות. זאת משום שהתקנת פרגולות אלומיניום מאפשרת לנו ליהנות מהפינה המוצלת והנעימה בלי לחשוש מפני חלודה, סדקים ונזקים אחרים שנגרמים לחומרי גלם רבים בשל השמש הלוהטת או הגשם החזק שמבקר מדי חורף.

פרגולות אלומיניום – הפתרון הגמיש

פתרונות הצללה רבים הם קבועים ויציבים, כך שאין להם הרבה שליטה עליהם. פרגולות אלומיניום פותרות את הבעיה הזו בדרך טובה ופשוטה. כך ניתן להתקין פרגולות אלומיניום עם טכנולוגיה מתקדמת, כזו שמאפשרת לנו לפתוח את הפרגולה ולשלוט בשטח שתכסה. הגג יכול להיבנות בשילוב עם רעפים או יריעות PVC ואת השליטה ניתן להשיג באמצעות ידית ייחודית ממרכז הפרגולה או מאחד הצדדים שלה. עם מנגנון חשמלי כל החלופות נעשות לפתע קלות במיוחד. אם תרצו תוכלו להתקין בה גם נורות לד שיפיצו אור נעים ורך בשעות החשיכה.

פרגולות אלומיניום לדירות ולבתי עסק

השימוש בפרגולות אלומיניום נעשה נפוץ יותר ויותר, והיום מותקנת הפרגולה גם בדירות פרטיות וגם בבתי עסק. למשל, מסעדות שמעוניינות להציע מרפסת פתוחה בקיץ אבל גם מחסה נוח מפני הגשם בחורף מתקינות לא פעם פרגולות אלומיניום בהן ניתן לשלוט טוב יותר. במקרים רבים זהו אף מבנה ארעי שניתן להוציא לחלוטין בימי הקיץ, כשהשולחנות מוצאים אל הרחוב המואר תחת השמש. אין ספק שהאפשרויות לפניכם רבות ומגוונות, ובין שלל פתרונות ההצללה, פרגולות אלומיניום הן מבוקשות במיוחד.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...