לשירות והזמנות:

שילוב מנצח בנראותו של הבניין בחלקו החיצוני והפנימי

בשנים האחרונות אפשר לראות ברחבי הארץ בניינים חדשים רבים אשר מחופים בחיפוי אלומיניום. מדובר בחומר בטיב מעולה אשר מגן על השלד הפנימי ועל כל המבנה מפני לחות, רטיבות ופגעי מזג האויר בכל עונות השנה.

האלומיניום הוא המענה האולטימטיבי עבור בנייני מגורים ומשרדים כדי להעניק להם מצד אחד יופי ואסתטיקה ומצד שני בידוד מקסימלי עקב השימוש באלומיניום.

בעבר השתמשו באלומיניום למטרות שונות, למשל בהתקנות של מעקה אלומיניום, אך השימוש בו עבור מטרת חיפוי הוא חדש יחסית. היתרונות הרבים שהוא מעניק כוללים גם חיסכון אנרגטי כיוון שהדיירים נהנים מבידוד אופטימלי ולכן אינם זקוקים לעיתים תכופות למזגן פעיל. לאורך שעות רבות, הבית נעים ואוורירי ורק במקרים של חמסין קיצוני או לחילופין בימים קרים מאד, מפעילים את אמצעי הקירור והחימום השונים.

המסוגלות יוצאת הדופן של האלומיניום עברה את הבדיקות המחמירות של מכון התקנים הישראלי אשר העניק לחומר זה את תו התקן הנדרש כך שאפשר לבצע בו שימוש כחומר חיפוי בכל בניין. מהנדסים ואדריכלים רבים כבר הגיעו למסקנה כי זהו החומר המומלץ ביותר לחיפוי קיר לבניין דירות.

את פסי האלומיניום בעובי 20 ס"מ, אפשר לצבוע בספקטרום רחב מאד של צבעים על פי בקשתם של האדריכל והדיירים. נהנים מצביעה בגווני עץ בטונים שונים ושלל גוונים נוספים.

התקנת חיפוי קיר לבניין דירות מתבצעת על ידי עובדים מיומנים ומאד מנוסים העוסקים בתחום זה כבר תקופה ארוכה כך שהם יודעים איך למקם את החיפוי לכל אורכו ורוחבו של הבניין לפי שלבים שתוכננו מראש, עד שמסיימים את כל הפרויקט.

התקנת פרקטים בלובי של הבניין

המבואה של הבניין היא ההשתקפות של הבניין ושל דייריו. לכן יש להשקיע מחשבה רבה בהתאמת החיפוי הנכון לרצפת הלובי כך שתהיה זו כניסה נעימה הן לדיירים והן לאורחים.

השילוב המנצח הוא חיפוי הבניין באלומיניום או באלומיניום דמוי עץ וחיפוי הלובי בלוחות פרקט בטיב מעולה המותאמים לכמות גבוהה יחסית של דריכה לעיתים תכופות.

בין סוגי הפרקט אפשר לרכוש לוחות עץ עמידים במיוחד המותאמים למקומות ציבוריים כמו תיאטראות מוזיאונים ולובי של בנייני מגורים או משרדים. הלוחות הללו יחזיקו שנים רבות למרות הכמות הגדולה של המבקרים והדיירים אשר מגיעים לבניין ויוצאים ממנו.

את הפרקט האיתן אפשר לרכוש בהיצע נרחב מאד של גוונים ולשלב אותו עם הריהוט, המראה, הצמחייה או כל פריט אחר הקיים בלובי. המטרה היא להעניק תחושה של בית חמים ונעים מהכניסה למבואה בקומת הקרקע וזאת כהכנה להגעה לדירה הספציפית שאליה מעוניין הדייר להגיע.

התקנה של הפרקט היא מאד פשוטה ולמרות המרחב הגדול, משך ההתקנה הוא קצר יחסית. תוך יום או לכל המאוחר תוך יומיים כל שטחו של הלובי יהיה מכוסה בלוחות הפרקט היפהפיים.

פוסטים נוספים
חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום

חיפוי קיר אלומיניום – מה היתרונות שלו? לכל חדר בבית שלנו יש חשיבות מיוחדת לחיינו ולאיכות החיים שלנו. בסלון אנו נמצאים עם המשפחה, בחדר השינה

קרא עוד »
מעקות למרפסות

מעקות למרפסות

מעקות בטיחות למרפסת הוא מרכיב חובה בכל מרפסת, בין שמדובר במרפסת תלויה ובין שמדובר במרפסת על עמודים. בבחירת מעקות למרפסות חשוב מאוד להבטיח עמידה במספר

קרא עוד »
מעקות אלומיניום למרפסת

מעקות אלומיניום למרפסת

יותר ויותר אנשים מתקינים היום מעקות אלומיניום למרפסת. בין שלל חומרי הגלם שקיימים בחוץ, האלומיניום בהחלט זוכה למקום של כבוד. אין ספק שהוא מציע לנו

קרא עוד »
התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה

התקנת מסתורי כביסה- הלכה למעשה התקנת מסתורי כביסה יגנו על הכביסה שלכם מפני גללי יונים, חול, שמש חזקה ואבק. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מסתור כביסה?  לפי

קרא עוד »
בדק בית

בדק בית – איכות ללא פשרות

רכישת דירה היא הליך סבוך ומורכב הדורש הרבה מאד חשיבה, טיפול בנושאים כספיים בסדרי גודל משמעותיים ואין ספור החלטות כדי להשלים את המעטפת וליהנות ממגורים

קרא עוד »

תפריט Menu