דברים שצריכים לקחת בחשבון בעת שיפוץ המרפסת

דברים שצריכים לקחת בחשבון בעת שיפוץ המרפסת

צרו קשר ונשמח לעזור לכם
לשירות והזמנות:
08-9309311  

כאשר מבצעים שיפוץ או שינוי משמעותי במרפסת יש לקחת מספר דברים בחשבון. מלבד סוגיות ברורות כמו תקציב, כל שינוי מצריך חשיבה בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. קיימים פתרונות שונים ודרכים שונות לשדרג ולהוסיף, ותרוויחו הרבה מלבדוק אותם לעומק. מעבר לכך, חשוב שלא להתפשר על איכות בעל המקצוע שיבצע את העבודה ועל איכות החומרים.

מעקות

מעקה למרפסת חייב להיות הן בטיחותי והן אלגנטי ואסתטי. מעקה זכוכית למרפסת מהווה אופציה מעולה מבחינה זאת. הוא נחשב ליציב ואיתן ועמיד בפני שלל תנאי מזג האוויר. בנוסף לכך, על מעקה זכוכית איכותי לא יוותרו סימנים כאשר נוגעים בו בידיים חשופות. כמובן שכאשר מדובר במוצר כה עדין, חשוב לוודא שהוא עשוי מחומר איכותי, שהוא עומד בתקני בטיחות מחמירים ושההתקנה שלו מבוצעת באופן המדויק והבטוח ביותר.

פרגולות והצללות

פרגולה מוסיפה נופך מיוחד למרפסת ומשמשת כאמצעי הצללה מן המעלה הראשונה. אם יש לכם פרגולה מעץ, ואתם מעוניינים להחליפה בפרגולה חדשה, כדאי לבחור בפרגולה שעשויה מחומר שהוא גם אסתטי וגם עומד בפני תנאי אקלים שונים, ושהפרגולה מתאימה לשימוש בקיץ ובחורף כאחד. פרגולות מאלומיניום מהוות אופציה מעולה ופופולארית מבחינה זאת. חשוב לוודא שמדובר באלומיניום איכותי ולשקול בהתאם לצרכים הן פרגולות קבועות והן פרגולות לא קבועות, כגון הפרגולות החשמליות למיניהן.

גג רעפים

אם על המרפסת שלכם מסוכך גג רעפים, חשוב לוודא שהוא אטום לחלוטין, שאין חדירת מים ושהרעפים נמצאים במקומם ואינם שבורים. אם לא, יש כמובן לפנות לגורם מקצועי שמעניק תיקון גגות רעפים. קחו בחשבון שיש לוודא ולהקפיד שהגג תקין לפני שמגיעה עונת החורף, אחרת הבית עשוי לסבול מהצפות, רטיבות, עובש וכתמים. במידה והגג פגום באופן משמעותי, כדאי לשקול החלפתו בגג רעפים חדש, ומדובר בפרויקט נרחב שאין אפשרות לבצע כאשר יורדים גשמים.

בנוסף לכך, יש רעפים מסוגים שונים, כמו למשל פלדה, חרס ובטון, ולכל אחד מהם יתרונות שונים, ויש לתת על כך את הדעת. לבסוף, הבנייה חייבת להיעשות בשיפוע מתאים ובאופן מדויק על מנת למנוע בעיות בעונת הגשמים.

אלמנטים נוספים

בעץ שיפוץ המרפסת, ניתן לשקול גם השקעה במרכיבים נוספים, כגון שדרוג או שינוי המרצפות, חיפויי קיר, בנייה בגבס – ועוד. כדאי לגשת לפרויקט באופן הוליסטי ולבחון כיצד ניתן להוציא את המיטב מהתקציב ואת המיטב מהמרפסת.כאשר מבצעים שיפוץ או שינוי משמעותי במרפסת יש לקחת מספר דברים בחשבון. מלבד סוגיות ברורות כמו תקציב, כל שינוי מצריך חשיבה בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. קיימים פתרונות שונים ודרכים שונות לשדרג ולהוסיף, ותרוויחו הרבה מלבדוק אותם לעומק. מעבר לכך, חשוב שלא להתפשר על איכות בעל המקצוע שיבצע את העבודה ועל איכות החומרים.

שתף עמוד:

צרו קשר ונשמח לעזור לכם

loading...